2. Verfahren
Verfahren
Titel: Consumptieve dienstverlening: Klein Keukenmateriaal t.b.v. Defensie
Beschreibung: Aanbestedende dienst wil, mede namens de Deelnemende dienst, een Overeenkomst sluiten met één marktpartij die gedurende de looptijd verantwoordelijk is voor de levering van Klein Keukenmateriaal. De onder de Overeenkomst af te nemen geraamde waarde is: € 4.000.000,- exclusief btw. De maximale afname binnen de Overeenkomst wordt gesteld op € 6.000.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 202509101
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen, 39222200 Servierplatten, 39223000 Löffel, Gabeln
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1