2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitaal ondertekenen onderwijs
Beschreibung: Voor het opstellen en ondertekenen van de onderwijsovereenkomsten en nu ook voor het digitale inschrijfproces in ons Student informatie systeem gebruiken wij digitaal ondertekenen van Entrust. Dit is of wordt met diverse koppelingen in onze systemen gerealiseerd. Wij gaan een overeenkomst aan voor drie jaar met daarna nog vier optiejaren. De waarde van deze opdracht bedraagt initieël (voor de eerste drie jaar) € 178.500 exclusief btw. Per optiejaar verwachten wij € 59.500 exclusief btw.
Interne Kennung: 2026EA08
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Digitaal ondetekenen onderwijs
Beschreibung: Voor het opstellen en ondertekenen van de ondwerwijsovereenkomsten en voor het digitale inschrijfproces in ons Student informatie systeem gebruiken wij al geruime tijd digitaal ondertekenen van Entrust. Dit is met diverse koppelingen in onze systemen gerealiseerd. Wij gaan een overeenkomst aan voor drie jaar met daarna nog vier optiejaren. De waarde van deze opdracht bedraagt initieël (voor de eerste drie jaar) € 178.500 exclusief btw. Per optiejaar verwachten wij € 59.500 exclusief btw.
Interne Kennung: 1