405104-2026 - Wettbewerb
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – „Wielobranżowy nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w miejscowości Badowo-Dańki, ul. Mszczonowska, dz. ew. nr 74, obręb 0003 – ETAP II”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Wielobranżowy nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w miejscowości Badowo-Dańki, ul. Mszczonowska, dz. ew. nr 74, obręb 0003 – ETAP II”
Beschreibung1) Przedmiot zamówienia stanowi: Usługa pn.: „Wielobranżowy nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: „Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w miejscowości Badowo-Dańki, ul. Mszczonowska, dz. ew. nr 74, obręb 0003 – ETAP II” 2) Wspólny Słownik Zamówień: Główny kod CPV: 71247000-1 – Nadzór nad robotami budowlanymi Dodatkowy kod CPV: 71520000-9 Usługi nadzoru budowlanego 3) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Świadczenie usług związanych z pełnieniem funkcji Inspektora nadzoru nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: „Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w miejscowości Badowo-Dańki, ul. Mszczonowska, dz. ew. nr 74, obręb 0003 – ETAP II”, realizowanym na podstawie dokumentacji projektowej i opracowanej przez Pracownię Projektowania i Realizacji Maria Żurek Abramska wpisaną do Centralnej Ewidencji i informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, z siedzibą przy ul. Mariana Smoluchowskiego 10, 80-214 Gdańsk, NIP 5831017980, REGON 190497295 oraz decyzji pozwolenia na budowę nr RB.6740.1.142.2024 z 25 listopada 2024 r. oraz decyzji pozwolenia na budowę nr RB.6740.1.02.2025 z 08.01.2025 r. Przedmiot zamówienia obejmuje nadzór inwestorski w następujących specjalnościach: • konstrukcyjno – budowlanej, • instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych, gazowych, • instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, • instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych, • drogowej. 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. Pozostałe zgodnie z SWZ.
Interne KennungPN.08.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Niniejsze postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 poz. 1320) – dalej: ustawy Pzp. 2. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań to jest: Realizacji usługi nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi dla zadania pn.: „Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z (…)” opisanej w niniejszej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia – gdzie niniejszy obowiązek obejmuje nadzór inwestorski we wszystkich niżej wskazanych specjalnościach, to jest: - konstrukcyjno – budowlanej, - instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych, gazowych, - instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, - instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych, - drogowej. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy . Wykonawca jest zobowiązany wskazać w JEDZ w części II Sekcja D części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać firmy podwykonawców, jeśli są już znane. 3. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej pod adresem https://simkznmazowszecentrum.ezamawiajacy.pl zwanej dalej Platformą lub systemem. Szczegółowe informacje dotyczące przyjętego w postępowaniu sposobu komunikacji znajdują się w rozdziale III podrozdział 1 SWZ. 4. Instrukcja korzystania z systemu o którym mowa w ust. 3 stanowi załącznik nr 6 do SWZ. 5. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp, tzn. oferty przewidującej odmienny sposób wykonania zamówienia niż określony w SWZ. 7. Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w dziale IX ustawy Pzp (art. 505–590). 8. Zamawiający oświadcza, że spełnia wymogi określone w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4 maja 2016 r.) – dalej: RODO – tym samym dane osobowe podane przez wykonawcę będą przetwarzane zgodnie z RODO oraz zgodnie z przepisami krajowymi. Pozostałe informacje w tym zakresie znajdują się w SWZ. 9. Zamawiający nie stawia żadnych wymogów w zakresie złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 10. Wykonawca przystępujący do postępowania jest zobowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie: 3.000,00 zł (słownie: trzy tysiące złotych 00/100). Szczegółowe informacje w tym zakresie określa rozdz. II ust. 10 SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian umowy, zgodnie z ustawą Pzp i treścią Projektowanych Postanowień Umowy (PPU) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. 12. Zamawiający przewidział możliwość zmian umowy - szczegóły w treści Załącznika nr 2 do SWZ (PPU). 13. Zamawiający nie przewiduje realizacji wizji lokalnej.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennungsygnatura PN.08.2026
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PN.08.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
Additional classification (cpv): 71520000 Construction supervision services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: sygnatura PN.08.2026
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PN.08.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Naturaleza complementaria del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 71247000 Supervisión del trabajo de construcción
Clasificación adicional (cpv): 71520000 Servicios de supervisión de obras
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: sygnatura PN.08.2026
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: PN.08.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Lepingu täiendav olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 71247000 Ehitusjärelevalve
Täiendav liigitus (cpv): 71520000 Ehitusjärelevalveteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: sygnatura PN.08.2026
405104-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut - Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnistePN.08.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Täydentävä hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71247000 Rakennustyön valvonta
Lisäluokitus (cpv): 71520000 Rakennustöiden valvonta
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnistesygnatura PN.08.2026
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PN.08.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Cineál breise an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: sygnatura PN.08.2026
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PN.08.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Dodatna priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 71247000 Nadzor građevinskih radova
Dodatna klasifikacija (cpv): 71520000 Usluge građevinskog nadzora
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: sygnatura PN.08.2026
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PN.08.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Natura aggiuntiva dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 71247000 Supervisione di lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71520000 Servizi di controllo di costruzioni
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PN.08.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Kiti sutarties objektai: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71247000 Statybos darbų priežiūra
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71520000 Statybos priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: sygnatura PN.08.2026
Iekšējais identifikators: PN.08.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71247000 Būvdarbu uzraudzība
Papildu klasifikācija (cpv): 71520000 Celtniecības uzraudzības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: sygnatura PN.08.2026
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PN.08.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71247000 Superviżjoni ta' xogħol ta' kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71520000 Servizzi tas-superviżjoni tal-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: sygnatura PN.08.2026
405104-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Werken
Interne identificatiecodePN.08.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Aanvullende aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 71247000 Toezicht op bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71520000 Toezicht op uitvoering van de bouw
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodesygnatura PN.08.2026
Wewnętrzny identyfikator: PN.08.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Dodatkowy charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 71247000 Nadzór nad robotami budowlanymi
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71520000 Usługi nadzoru budowlanego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: sygnatura PN.08.2026
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Natureza adicional do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 71247000 Supervisão de trabalhos de construção
Classificação adicional (cpv): 71520000 Serviços de supervisão da construção
405104-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby - Práce
2. Postup
Postup
Interný identifikátorPN.08.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Doplňujúci druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 71247000 Dohľad nad stavebnými prácami
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71520000 Stavebný dozor
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorsygnatura PN.08.2026
405104-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve - Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorPN.08.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Dodatna vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71247000 Nadziranje gradbenega dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 71520000 Storitve gradbenega nadzora
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorsygnatura PN.08.2026