See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestuurlijke takelingen en stallen van voertuigen tot en met 3,5 ton
Beschreibung: De opdracht dient uitgevoerd te worden op het volledig grondgebied van Politiezone Limburg Regio Hoofdstad.
Interne Kennung: PPP0EJ-753/6039/2026-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118000 Automobil-Pannendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bestuurlijk takelen en stallen van voertuigen tot en met 3,5 ton op grondgebied LRH
Interne Kennung: 2026-001 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50118100 Pannen- und Abschleppdienste für Personenwagen, 63727100 Einsatz von Schleppbooten