See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení akreditovaných laboratoří - centrální laboratoř PHM - 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení laboratorních přístrojů a zkušebních zařízení pro potřeby Centrální laboratoře PHM Brno a laboratoří PHM letištních základen (Pardubice, Sedlec - Vícenice, Praha - Kbely a Čáslav), které zabezpečují úplné kontrolní zkoušky nejvyššího stupně laboratorní kontroly jakosti pohonných hmot a maziv (dále též „PHM“) v rezortu Ministerstva obrany pomocí schválených metod. Pořízené laboratorní přístroje a zkušební zařízení budou určeny pro výkon specifikačního, kontrolního a kvalifikačního zkušebnictví PHM za účelem ověřování shody jakosti veškerých do rezortu zavedených a nových druhů PHM.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Samostatný plně automatický stolní laboratorní přístroj na stanovení termo-oxidační stability
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks samostatného plně automatického volně stojícího stolního laboratorního přístroje na stanovení termo-oxidační stability leteckého petroleje.
Interne Kennung: 008
Los: LOT-0010
Titel: Samostatné volně stojící zařízení na stanovení relativní únosnosti olejů proti zadírání
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks samostatného volně stojícího zařízení FZG - Gear Test Rig na stanovení relativní únosnosti olejů proti zadírání.
Interne Kennung: 010
Los: LOT-0015
Titel: Digitální konduktometr na stanovení vodivosti leteckého petroleje
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 5 ks digitálních konduktometrů na stanovení vodivosti leteckého petroleje.
Interne Kennung: 015
Los: LOT-0014
Titel: Samostatná volně stojící stolní laboratorní viskozitní lázeň na stanovení kinematické viskozity
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 10 ks samostatných volně stojících stolních laboratorních viskozitních lázní na stanovení kinematické viskozity.
Interne Kennung: 014
Los: LOT-0013
Titel: Samostatný digitální volně stojící stolní laboratorní refraktometr na stanovení obsahu FSII
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 5 ks samostatných digitálních volně stojících stolních laboratorních refraktometrů na stanovení obsahu FSII v palivech.
Interne Kennung: 013
Los: LOT-0012
Titel: Samostatný volně stojící stolní laboratorní přístroj na stanovení obsahu pryskyřičnatých látek
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 5 ks samostatných volně stojících stolních laboratorních přístrojů na stanovení obsahu pryskyřičnatých látek v palivech.
Interne Kennung: 012
Los: LOT-0011
Titel: Plně automatický samostatný volně stojící laboratorní stolní hustoměr na stanovení hustoty paliv
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 5 ks plně automatických samostatných volně stojících laboratorních stolních hustoměrů na stanovení hustoty paliv.
Interne Kennung: 011
Los: LOT-0016
Titel: Samostatný volně stojící stolní plně automatický laboratorní přístroj na stanovení bodu vzplanutí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 5 ks samostatných volně stojících stolních plně automatických laboratorních přístrojů na stanovení bodu vzplanutí Pensky - Martens uzavřený kelímek.
Interne Kennung: 016
Los: LOT-0009
Titel: Samostatný plně automatický laboratorní přístroj na stanovení protikorozních vlastností maziv
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks samostatného plně automatického volně stojícího stolního laboratorního přístroje na stanovení protikorozních vlastností (Rust Test) plastických maziv.
Interne Kennung: 009
Los: LOT-0001
Titel: Plně automatický samostatný volně stojící stolní laboratorní titrátor
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks plně automatického (pracujícího nezávisle bez zásahu uživatele) samostatně volně stojícího stolního laboratorního titrátoru na stanovení obsahu merkaptanické síry v palivech.
Interne Kennung: 001
Los: LOT-0007
Titel: Samostatná volně stojící stolní laboratorní muflová pec na stanovení obsahu popela (ash furnace)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks samostatné volně stojící stolní laboratorní muflové pece na stanovení obsahu popela (ash furnace).
Interne Kennung: 007
Los: LOT-0006
Titel: Samostatný volně stojící stolní laboratorní analyzátor na stanovení ztrát odpařování olejů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks samostatného volně stojícího stolního laboratorního analyzátoru na stanovení ztrát odpařování olejů (metoda NOACK).
Interne Kennung: 006
Los: LOT-0005
Titel: Samostatný plně automatický laboratorní přístroj na stanovení kinematické viskozity
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks samostatného plně automatického volně stojícího stolního laboratorního přístroje na stanovení kinematické viskozity petrolejových produktů.
Interne Kennung: 005
Los: LOT-0004
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks samostatného volně stojícího stolního plně automatického laboratorního přístroje na stanovení bodu vzplanutí Cleveland otevřený kelímek.
Interne Kennung: 004
Los: LOT-0003
Titel: Plně automatický laboratorní přístroj na stanovení protikorozní ochrany olejů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka1 ks plně automatického samostatného volně stojícího stolního laboratorního přístroje na stanovení protikorozní ochrany olejů.
Interne Kennung: 003
Los: LOT-0002
Titel: Plně automatický samostatný volně stojící stolní laboratorní spektrometrický kolorimetr
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks plně automatického samostatného volně stojícího stolního laboratorního spektrometrického kolorimetru na stanovení barvy (stupně zbarvení) petrolejových produktů.
Interne Kennung: 002