2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geluidmeetnet gemeente Eindhoven
Beschreibung: Zie voor de volledige beschrijving de gepubliceerde aanbestedingsstukken. Opdrachtgever volgt een Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet (Aw), gepubliceerd op het aanbestedingsplatform TenderNed. De opdracht omvat minimaal dertig vast opgestelde geluidmeetsets (waarvan 27 Klasse 2 volgens IEC-61672-1 en 3 Klasse 1) en drie mobiel op te stellen geluidmeetsets (Klasse 1 volgens IEC-61672-1) voor het verzamelen van data over het geluid in gemeente Eindhoven. De positie van de geluidmeetunits wordt in overleg tussen de opdrachtnemer en opdrachtgever voor plaatsing bepaald. Waar mogelijk worden geluidmeters nabij luchtkwaliteitsmeters geplaatst. De geraamde waarde van de opdracht is gebaseerd op historische gegevens en bedraagt € 50.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van tien jaar van de overeenkomst komt dit neer op € 500.000, excl. eventuele implementatiekosten. Hieraan kunnen inschrijvers geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: BV2025-0061
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434300 Geräuschmessgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten De geraamde waarde van de opdracht is gebaseerd op historische gegevens en bedraagt € 50.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van tien jaar van de overeenkomst komt dit neer op € 500.000, excl. eventuele implementatiekosten. Hieraan kunnen inschrijvers geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een looptijd van 4 jaar en gaat in per 1 november 2026. Opdrachtgever heeft 3 maal eenzijdig de mogelijkheid om de overeenkomst onder dezelfde condities te verlengen met telkens maximaal 2 jaar.