See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem i uruchomieniem sprzętu i urządzeń medycznych (mikroskopy, dygestorium, stół sekcyjny, szafa, drukarki kodów, urządzenie do cytologii) na potrzeby Szpitalnego Zakładu Patomorfologii Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem i uruchomieniem sprzętu i urządzeń medycznych (mikroskopy, dygestorium, stół sekcyjny, szafa, drukarki kodów, urządzenie do cytologii) na potrzeby Szpitalnego Zakładu Patomorfologii Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na części i ujął poszczególne części w planie zakupów (postępowań) na rok 2025. Poszczególne części ogłaszane są zgodnie z planem zakupów w kolejnych postępowaniach przetargowych. 3. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ. Pakiet 1 - Mikroskop do obserwacji w świetle przechodzącym z kamerą kolorową do rejestracji obrazów w jasnym polu oraz zestawem komputerowym i oprogramowaniem – 2 sztuki Pakiet 2 - Dygestorium z systemem obrazowania Pakiet 3 - Pakiet 3- Stół sekcyjny z rozdrabniaczem Pakiet 4- Wentylowana szafa na preparaty formalinowe Pakiet 5 - Drukarki kodów do szkiełek mikroskopowych – 2 sztuki Pakiet 6 - drukarka do kasetek histopatologicznych – 1 sztuka Pakiet 7- Urządzenie do płynnej cytologii 4. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33.93.31.00-0 – Stół do przeprowadzania autopsji 39.14.15.00-7 Szafy wysięgowe 39.18.00.00- 7 Meble laboratoryjne 30.23.21.00-8 Drukarki 38.51.00.00-3 Mikroskopy 33.10.00.00-1 Urządzenia medyczne 5. Gwarancja rozpoczyna swój bieg od bezusterkowego odbioru przedmiotu zamówienia oraz jego zamontowania/uruchomienia, pokwitowanego protokołem odbioru.
Interne Kennung: DZP-280-1-16/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33933100 Obduktionstische, 39141500 Dunstabzugshauben, 39180000 Labormöbel, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Mikroskop do obserwacji w świetle przechodzącym z kamerą kolorową do rejestracji obrazów w jasnym polu oraz zestawem komputerowym i oprogramowaniem– 2 sztuki
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Pakiet 2- Dygestorium z systemem obrazowania
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 39141500 Dunstabzugshauben
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Pakiet 3- Stół sekcyjny z rozdrabniaczem
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 33933100 Obduktionstische
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Pakiet 4- Wentylowana szafa na preparaty formalinowe
Interne Kennung: Pakiet 4
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Pakiet 5 - Drukarki kodów do szkiełek mikroskopowych – 2 sztuki
Interne Kennung: Pakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Pakiet 6- drukarka do kasetek histopatologicznych – 1 sztuka
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Pakiet 7- Urządzenie do płynnej cytologii
Interne Kennung: Pakiet 7
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte