2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cyclisch onderhoud bomen Gemeente Wijk bij Duurstede
Beschreibung: a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen; b. Verwijderen bomen; c. Verwijderen stobben; d. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; e. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. Zie bestek
Interne Kennung: 2026-BOMEN-001-WIJK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1