2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandstof veren en ponten
Beschreibung: Betreft een raamovereenkomst aangaande levering brandstof (diesel, ureum en HVO) ten behoeve van de veren en ponten van GVB Voor de aanbesteding wordt uitgegaan van een verwachte omvang van gemiddeld € 1.400.000,- per jaar en totaal over 4 jaar van € 5.600.000,-. De maximale omvang (van de Raamovereenkomst) wordt gesteld op € 1.700.000,- per jaar en totaal over 4 jaar op € 6.800.000,-. De genoemde bedragen zijn exclusief B.T.W.
Interne Kennung: 2025-17
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - Optie voor verlenging van de Raamovereenkomst - Optionele brandstoffen (HVO, overige brandstoffen) - Optionele levertijden (buiten exploitatie)