2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania informatycznego w zakresie archiwizacji, dystrybucji, zarządzania danymi i dokumentami DICOM i innymi niż DICOM (System archiwizacji obrazu i komunikacji PACS) dla Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze
Beschreibung: Dostawa oprogramowania informatycznego w zakresie archiwizacji, dystrybucji, zarządzania danymi i dokumentami DICOM i innymi niż DICOM (System archiwizacji obrazu i komunikacji PACS) dla Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura prowadzona jest z zastosowaniem skróconego terminu składania ofert, na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP, z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz związane z tym skrócenie terminu składania ofert w postępowaniu wynika z konieczności zagwarantowania ciągłości udzielania świadczeń medycznych, niezbędnych do zapewnienia leczenia pacjentów przebywających na oddziałach tutejszego Szpitala. Zachowanie terminu podstawowego mogłoby doprowadzić do nieuzasadnionego przedłużenia postępowania i w konsekwencji do zakłócenia ciągłości funkcjonowania procesu obsługi pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu. Skrócenie terminu składania ofert nie wynika z zaniedbań Zamawiającego, lecz z potrzeby niezwłocznego zapewnienia rozwiązania odpowiadającego aktualnym potrzebom jednostki. Poprzednie postępowanie zostało unieważnione z uwagi na przekroczenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, a dokonane doprecyzowanie opisu przedmiotu zamówienia ma na celu zwiększenie konkurencyjności postępowania oraz umożliwienie uzyskania ofert odpowiadających rzeczywistym potrzebom Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa oprogramowania informatycznego w zakresie archiwizacji, dystrybucji, zarządzania danymi i dokumentami DICOM i innymi niż DICOM (System archiwizacji obrazu i komunikacji PACS) dla Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze Płatności z tytułu realizacji przedmiotu umowy dokonywane będą w 60 równych miesięcznych ratach od daty dostarczenia przez Wykonawcę prawidłowo wystawionego pod względem formalnym i merytorycznym oryginału faktury do Zamawiającego. Do faktury zostanie dołączony harmonogram płatności rat. Płatności będą następowały na rachunek bankowy wpisany przez Wykonawcę na fakturze. Pierwsza rata płatna będzie w terminie 60 dni od dnia wystawienia faktury na koniec miesiąca, w którym przypada te 60 dni. Płatność kolejnych rat będzie wymagalna na każdy kolejny ostatni dzień miesiąca.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48329000 Σύστημα απεικόνισης και αρχειοθέτησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Nie dotyczy
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48329000 Imaging and archiving system
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Nie dotyczy
405318-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 48329000 Sistema de imágenes y archivo
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
Descripción de las opcionesNie dotyczy
405318-2026 - Hange
Poola – Piltkaardistus- ja arhiveerimissüsteemid – Dostawa oprogramowania informatycznego w zakresie archiwizacji, dystrybucji, zarządzania danymi i dokumentami DICOM i innymi niż DICOM (System archiwizacji obrazu i komunikacji PACS) dla Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 48329000 Piltkaardistus- ja arhiveerimissüsteemid
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusNie dotyczy
405318-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäkyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48329000 Kuvantamis- ja arkistointijärjestelmä
Optiot
Optioiden kuvausNie dotyczy
405318-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48329000 Imaging and archiving system
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
Cur síos ar na roghannaNie dotyczy
405318-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanda
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 48329000 Sustav za slikanje i arhiviranje
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
Opis opcijaNie dotyczy
405318-2026 - Verseny
Lengyelország – Képfeldolgozó és archiváló rendszerek – Dostawa oprogramowania informatycznego w zakresie archiwizacji, dystrybucji, zarządzania danymi i dokumentami DICOM i innymi niż DICOM (System archiwizacji obrazu i komunikacji PACS) dla Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottigen
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48329000 Képfeldolgozó és archiváló rendszerek
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
A lehetőségek leírásaNie dotyczy
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48329000 Vaizdo kūrimo ir saugojimo sistema
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: Nie dotyczy
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48329000 Sistema tat-teħid ta’ l-immaġini u ta’ l-arkivji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Nie dotyczy
405318-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldja
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48329000 Beeldvormings- en archiefsysteem
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
Beschrijving van de optiesNie dotyczy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48329000 System obrazowania i archiwizowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Nie dotyczy
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48329000 Sistema de arquivo e de imageologia
Lote: LOT-0001
Opções:
Descrição das opções: Nie dotyczy
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48329000 Systémy na spracovanie obrazov a archiváciu
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Jeleniogórski (PL515)
Krajina: Poľsko
Všeobecné informácie
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48329000 Sistem za upodabljanje in arhiviranje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Možnosti:
Opis možnosti: Nie dotyczy