2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej budowy Miejskiego Data Center wraz z infrastrukturą towarzyszącą (przestrzeń administracyjno-biurowa, magazynowa oraz warsztatowa) w tym SOC i NOC wraz ze świadczeniem usług nadzoru autorskiego.
Beschreibung: Wykonanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej budowy Miejskiego Data Center wraz z infrastrukturą towarzyszącą (przestrzeń administracyjno-biurowa, magazynowa oraz warsztatowa) w tym SOC i NOC wraz ze świadczeniem usług nadzoru autorskiego. Szczegółowe informacje oraz kluczowe zapisy znajdują się w SWZ i są udostępnione na stronie prowadzonego postępowania pod adresem platformy zakupowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/958033 Informacje dodatkowe: 1. Przez zastosowane pojęcie "ustawa Pzp" należy rozumieć ustawę z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.). 2.Opis sposobu przygotowania ofert zawarty został Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 3. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane. 4. Zamawiający przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia. W związku z przeprowadzonymi konsultacjami rynkowymi protokół z przeprowadzenia Wstępnych Konsultacji Rynkowych stanowi załącznik do SWZ. 5. Termin zakończenia realizacji zamówienia: zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 524321-2024
Interne Kennung: SSM/9/PP/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej budowy Miejskiego Data Center wraz z infrastrukturą towarzyszącą (przestrzeń administracyjno-biurowa, magazynowa oraz warsztatowa) w tym SOC i NOC wraz ze świadczeniem usług nadzoru autorskiego
Beschreibung: Wykonanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej budowy Miejskiego Data Center wraz z infrastrukturą towarzyszącą (przestrzeń administracyjno-biurowa, magazynowa oraz warsztatowa) w tym SOC i NOC wraz ze świadczeniem usług nadzoru autorskiego. Szczegółowe informacje oraz kluczowe zapisy znajdują się w SWZ i są udostępnione na stronie prowadzonego postępowania pod adresem platformy zakupowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/958033
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, w zakresie sprawowania nadzoru autorskiego nad opracowaną dokumentacją – od momentu wprowadzenia przyszłego Wykonawcy robót budowlanych na teren budowy do dnia uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla każdego etapu budowy odrębnie. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego, z którego może nie skorzystać, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel lub innych decyzji uniemożliwiających rozpoczęcie prac budowlanych (czy faktycznie na podstawie projektu dojdzie do realizacji obiektu). Warunki oraz zasady korzystania z prawa opcji szerzej zostały opisane w §3 Projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 4 do SWZ.