2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoPÚ Stará Voda a KoPÚ Vysoká u Staré Vody
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Stará Voda a katastrálním území Vysoká u Staré Vody, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“).
Interne Kennung: SP7189/2023-529101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KoPÚ Vysoká u Staré Vody
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Vysoká u Staré Vody bez velkého lesního celku v severozápadní části, katastrální území Háj u Staré Vody mimo lesní celek na jihozápadě a západě, dále zbývající část nezalesněné části katastrálního území Jedlová u Staré Vody a okrajově jsou do obvodu zahrnuty pozemky z katastrálního území Stará Voda u Mariánských Lázní. O velikosti 796 ha. Včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“).