2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych ze stacji przeładunkowej znajdującej się na Składowisku Odpadów przy ul. Ustronie 20C, 87-300 Brodnica
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych ze stacji przeładunkowej znajdującej się na Składowisku Odpadów przy ul. Ustronie 20C, 87-300 Brodnica. 2. Kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90500000 – Usługi związane z odpadami 90511000 – Usługi wywozu odpadów 90512000 – Usługi transportu odpadów 90513100 – Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 90513200 – Usługi wywozu stałych odpadów miejskich 90514000 – Usługi recyklingu odpadów 90533000 – Usługi gospodarki odpadami 3. Szacowana ilość odpadów z terenu gmin obsługiwanych przez Zamawiającego w zakresie odbioru odpadów, które będzie musiał odebrać Wykonawca L.p. Rodzaj odpadów Szacunkowa ilość odebranych odpadów Mg w okresie 3 lat 1. 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 36.000 Mg 2. 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji 6.000 Mg 3. 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe 800 Mg 4. 20 01 39 – tworzywa sztuczne ( nieprasowane ) 2.000 Mg 5. 20 01 01 – papier i tektura ( nieprasowana ) 450 Mg 6. 16 01 03 – zużyte opony 50 Mg 7. 17 01 01 – odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów 550 Mg Razem45 850 Mg
Vorherige Bekanntmachung: 530598-2025
Interne Kennung: UO/07/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych ze stacji przeładunkowej znajdującej się na Składowisku Odpadów przy ul. Ustronie 20C, 87-300 Brodnica. Szczegółowy opis w SWZ pkt IV. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Menge: 45 850 Tonnen