See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinkach Chabówka- Rabka Zdrój - Chabówka orz Sucha Beskidzka – Żywiec – Sucha Beskidzka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zastępczej komunikacji autobusowej na odcinkach; Chabówka- Rabka Zdrój - Chabówka orz Sucha Beskidzka – Żywiec – Sucha Beskidzka.
Vorherige Bekanntmachung: 209833-2025
Interne Kennung: Kr.240.851.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku: Chabówka- Rabka Zdrój - Chabówka orz Sucha Beskidzka – Żywiec – Sucha Beskidzka
Interne Kennung: Chabówka-Rabka Zdrój-Chabówka-Sucha Beskidzka-Żywiec-Sucha Beskidzka