See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie dowozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy do przedszkoli, szkół, i placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie dowozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy do przedszkola, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, innej formy wychowania przedszkolnego, a także do szkoły podstawowej, lub ponadpodstawowej oraz innych placówek wymienionych w art. 2 pkt. 7 Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe (Dz. U. 2024 r. poz. 737 ze zm.) na trasie „dom–szkoła–dom” oraz w zakresie sprawowania opieki nad dziećmi w czasie dowozu w okresie od 1 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r. 2. Dowożeniem objęte będą niepełnosprawne dzieci, posiadające aktualne orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego objęte wychowaniem przedszkolnym, spełniające obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego, obowiązek szkolny lub obowiązek nauki. 3. Dowóz będzie odbywał się do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych funkcjonujących na obszarze m.st. Warszawy, a w uzasadnionych przypadkach o których mowa w art. 127 ust. 15 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe (Dz. U. 2024 r. poz. 737 ze zm.) także do najbliższej szkoły specjalnej lub ośrodka znajdującego się na obszarze powiatów sąsiadujących z m.st. Warszawą. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące sposobu jego realizacji określają: a) Opis przedmiotu zamówienia (wraz z wykazem dzieci niepełnosprawnych objętych dowozem) - załącznik nr 12 do SWZ, b) Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 11 do SWZ c) Formularz cenowy- załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 276947-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie dowozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy do przedszkola, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, innej formy wychowania przedszkolnego, a także do szkoły podstawowej, lub ponadpodstawowej oraz innych placówek wymienionych w art. 2 pkt. 7 Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe (Dz. U. 2024 r. poz. 737 ze zm.) na trasie „dom–szkoła–dom” oraz w zakresie sprawowania opieki nad dziećmi w czasie dowozu w okresie od 1 września 2025 r. do 31 sierpnia 2026 r. 2. Dowożeniem objęte będą niepełnosprawne dzieci, posiadające aktualne orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego objęte wychowaniem przedszkolnym, spełniające obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego, obowiązek szkolny lub obowiązek nauki. 3. Dowóz będzie odbywał się do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych funkcjonujących na obszarze m.st. Warszawy, a w uzasadnionych przypadkach o których mowa w art. 127 ust. 15 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe (Dz. U. 2024 r. poz. 737 ze zm.) także do najbliższej szkoły specjalnej lub ośrodka znajdującego się na obszarze powiatów sąsiadujących z m.st. Warszawą. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące sposobu jego realizacji określają: a) Opis przedmiotu zamówienia (wraz z wykazem dzieci niepełnosprawnych objętych dowozem) - załącznik nr 12 do SWZ, b) Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 11 do SWZ c) Formularz cenowy - załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: UD-VII-WZP.271.9.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY