2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie, wybudowanie i uruchomienie Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów pochodzenia komunalnego z wysokosprawnym odzyskiem energii (ITPO) w Wysokiem Mazowieckiem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wybudowanie, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji Zamawiającego - Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów pochodzenia komunalnego z wysokosprawnym odzyskiem energii (ITPO) w Wysokiem Mazowieckiem, którego zakres i cel został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Program Funkcjonalno-Użytkowy. Zamówienie będzie realizowane w formule “pod klucz” (zaprojektuj i wybuduj). Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie: 1) Dokumentacji projektowej, budowlanej technologicznej, instalacyjnej wraz z uzyskaniem decyzji i uzgodnień pozwalających na kompleksowe wykonanie robót budowlanych, 2) Dostawy niezbędnych urządzeń i materiałów, 3) Robót przygotowawczych, 4) Robót budowlanych w zakresie budynków, budowli, dróg dojazdowych, placów manewrowych, dróg pożarowych i połączeń z obiektami zewnętrznymi oraz sieci i instalacji technologicznych, sanitarnych, zasilania, elektroenergetycznych, AKPiA, CCTV, a także instalacji p.poż, 5) Niezbędnych demontaży, rozbiórki oraz usunięcie występujących kolizji, 6) Montażu urządzeń instalacji i sieci technologicznych, sanitarnych, zasilania, elektroenergetycznych, AKPiA, informatycznych, CCTV, a także instalacji p.poż., 7) Uruchomienia i przeprowadzenia rozruchu, ruchu próbnego i regulacyjnego oraz gwarancyjnego, 8) Uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji, certyfikatów, pozwoleń, dopuszczeń oraz koncesji w celu przekazania obiektu do użytkowania oraz oraz przekazanie do eksploatacji, 9)Dokumentacji powykonawczej, instrukcji eksploatacji, instrukcji stanowiskowych, dokumentacji rozruchowej, instrukcji prób i testów, planu ruchu próbnego i regulacyjnego, 10) Szkoleń załogi i obsługi w oparciu o wcześniej przygotowane materiały szkoleniowe, 11) Zobowiązań gwarancyjnych oraz świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji oraz zapewnienie dostawy materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych, 12) świadczenie usługi asysty technicznej w okresie pierwszych 12 miesięcy eksploatacji
Interne Kennung: ZP-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45252300 Bau von Müllverbrennungsanlagen, 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke, 45000000 Bauarbeiten, 42514000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Gasen, 45262610 Industrieschornsteine, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223200 Bauliche Anlagen, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 42320000 Abfallverbrennungsöfen, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel, 71220000 Architekturentwurf, 42520000 Lüftungsvorrichtungen, 42960000 Steuerungs- und Kontrollsystem, Ausrüstungen für Druck, Grafik, Büroautomation und Datenverarbeitung, 51135110 Installation von Abfallverbrennungsöfen, 51540000 Installation von Maschinen und Geräten für besondere Zwecke, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 42511100 Wärmeaustauscher
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45252300 Bau von Müllverbrennungsanlagen, 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke, 45000000 Bauarbeiten, 42514000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Gasen, 45262610 Industrieschornsteine, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223200 Bauliche Anlagen, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 42960000 Steuerungs- und Kontrollsystem, Ausrüstungen für Druck, Grafik, Büroautomation und Datenverarbeitung, 48480000 Softwarepaket für Vertrieb, Marketing und Business-Intelligence, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 42320000 Abfallverbrennungsöfen, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel, 71220000 Architekturentwurf, 42520000 Lüftungsvorrichtungen, 42960000 Steuerungs- und Kontrollsystem, Ausrüstungen für Druck, Grafik, Büroautomation und Datenverarbeitung, 51135110 Installation von Abfallverbrennungsöfen, 51540000 Installation von Maschinen und Geräten für besondere Zwecke, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 42511100 Wärmeaustauscher