2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktualizacja bazy danych EGiB jednostek ewidencyjnych Trzciana, Bochnia–miasto, Bochnia–obszar wiejski, Łapanów, aktualizacja bazy danych EGiB w zakresie budynków BNE oraz nadzór nad aktualizacjami
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na aktualizacji bazy danych EGIB następujących jednostek ewidencyjnych: 1) Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Trzciana, 2) Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia – miasto, 3) Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia – obszar wiejski, 4) Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Łapanów, 5) Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Rzezawa, Żegocina, Drwinia, Nowy Wiśnicz-miasto, Nowy Wiśnicz -obszar wiejski, Lipnica Murowana, Bochnia-miasto w zakresie budynków BNE oraz 6) pełnienie nadzoru geodezyjnego nad wyżej wymienionymi w pkt. 1-5 aktualizacjami. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji powiatu bocheńskiego”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: • Warunki techniczne zamówienia określone oddzielnie dla każdego zadania od 1-6 stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ; • Projektowane postanowienia umowy określone oddzielnie dla każdego zadania od 1-6 – określające sposób realizacji zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ. 2) Podział zamówienia na CZĘŚCI Zamawiający informuje, iż niniejsze postępowanie będzie realizowane z podziałem na 6 CZĘŚCI: CZĘŚĆ NR 1 Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Trzciana, CZĘŚĆ NR 2 Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia – miasto, CZĘŚĆ NR 3 Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia – obszar wiejski, CZĘŚĆ NR 4 Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Łapanów, CZĘŚĆ NR 5 Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Rzezawa, Żegocina, Drwinia, Nowy Wiśnicz-miasto, Nowy Wiśnicz -obszar wiejski, Lipnica Murowana, Bochnia-miasto w zakresie budynków BNE CZĘŚĆ NR 6 Nadzór polegający na sprawowaniu inspekcji, monitoringu, kontroli i nadzoru nad pracami geodezyjno-kartograficznymi w ramach projektu nad zadaniami: Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Trzciana Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia – miasto Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia – obszar wiejski Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Łapanów Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Rzezawa, Żegocina, Drwinia, Nowy Wiśnicz – miasto, Nowy Wiśnicz – obszar wiejski, Lipnica Murowana, Bochnia-miasto (obręb Bochnia - 2) w zakresie budynków BNE; 3) Ograniczenie liczby składanych ofert Zamawiający informuje, że Wykonawcy nie mogą równocześnie złożyć oferty dla CZĘŚCI od 1 – 5 i dla CZĘŚCI nr 6. Powyższe ograniczenie podyktowane jest przedmiotem zamówienia określonym dla CZĘŚCI od 1 – 5 dotyczącym aktualizacji bazy danych oraz dla CZĘŚCI nr 6 nadzorem nad tymi aktualizacjami i zaistnienia ewentualnego konfliktu, w którym wykonawca miałby wykonywać przedmiot zamówienia w zakresie CZ. 1 – 5 i jednocześnie nadzorować i kontrolować własną pracę. Zamawiający nie dopuszcza także posłużenia się przez Wykonawcę składającym ofertę w zakresie CZĘŚCI od 1 – 5 osobami, które w jakikolwiek sposób zaangażowane będą w postępowaniu dla CZĘŚCI nr 6, tj. jako Wykonawca składający ofertę lub jako podmiot udostępniający zasoby dla tego Wykonawcy. Oferta Wykonawcy złożona dla CZĘŚCI nr 6 i równocześnie innej dowolnej jednej lub kilku CZĘŚCI od 1 – 5 zostanie odrzucona z postępowania jako niezgodna z SWZ. 4)Zamawiający nie ogranicza składania ofert na więcej niż jedną CZĘŚĆ w zakresie aktualizacji bazy danych będących przedmiotem zamówienia CZĘŚCI od 1 – 5.
Interne Kennung: RI.272.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert odbywać się będzie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy znajdującej się pod adresem: https://powiat-bochnia.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-bochnia/demand/212044/notice/public/details Wykonawcy komunikują się poprzez kafelek „Wiadomości” kierujący do modułu korespondencji. 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami procedury, o której mowa w art. 139 ustawy PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP. 3. 3. Wykonawca składa Ofertę na Formularzu Ofertowym – zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Wraz z ofertą Wykonawca składa: 1) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby o którym mowa w art. 118 ustawy PZP oraz w Rozdziale X ust. 3 SWZ (jeżeli dotyczy) - wzór zobowiązania stanowi załącznik nr 8 do SWZ; 2) dowód wniesienia wadium; w przypadku wadium złożonego w formie poręczeń lub gwarancji; 3) dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty; odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy); 4) Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, składane na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy, (jeżeli dotyczy) stanowi Załącznik nr 5 do SWZ. 4. Oferta wraz z załącznikami winna być sporządzona w języku polskim i złożona pod rygorem nieważności w formie elektronicznej tj. postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem https://powiat-bochnia.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-bochnia/demand/212044/notice/public/details 5. Wymagania dotyczące specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz szyfrowania i oznaczania czasu przekazania i odbioru danych za pośrednictwem Platformy Zakupowej, tj.: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, 2) komputer klasy PC lub MAC spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej przeglądarki internetowej 3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS 1.2; 4) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, 6. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne. Informacje dotyczące RODO określono w rozdziale II SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 - Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Trzciana,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na Aktualizacji bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Trzciana (obręby Kamionna, Kierlikówka, Leszczyna, Łąkta Dolna, Rdzawa, Trzciana, Ujazd) Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji powiatu bocheńskiego”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają : Warunki techniczne zamówienia stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ i Projektowane postanowienia umowy – określające sposób realizacji zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ - odpowiednio dla CZĘŚCI nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72312100 Datenaufbereitung, 72312000 Dateneingabe, 72320000 Datenbankdienste, 72316000 Datenanalyse
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2 Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia – miasto
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na aktualizacji bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia - miasto (obręby Bochnia-1, Bochnia-3, Bochnia-4, Bochnia-5, Bochnia-6, Bochnia-7, Bochnia-8, Bochnia-9). Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji powiatu bocheńskiego”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają : Warunki techniczne zamówienia stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ i Projektowane postanowienia umowy – określające sposób realizacji zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ odpowiednio dla CZĘŚCI nr 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3 Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia – obszar wiejski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na aktualizacji bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia obszar wiejski (obręby Baczków, Bessów, Bogucice, Brzeźnica, Buczyna, Cerekiew, Chełm, Cikowice, Damienice, Dąbrowica, Gawłów, Gierczyce, Gorzków, Grabina, Krzyżanowice, Łapczyca, Majkowice, Moszczenica, Nieprześnia, Nieszkowice Małe, Nieszkowice Wielkie, Ostrów Szlachecki, Pogwizdów, Proszówki, Siedlec, Słomka, Stanisławice, Stradomka, Wola Nieszkowska, Zatoka, Zawada). Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji powiatu bocheńskiego”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają : Warunki techniczne zamówienia stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ i Projektowane postanowienia umowy – określające sposób realizacji zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ - odpowiednio dla CZĘŚCI nr 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 4 Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Łapanów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na aktualizacji bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Łapanów (obręby Boczów, Brzezowa, Chrostowa, Cichawka, Grabie, Kamyk, Kępanów, Kobylec, Lubomierz, Łapanów, Sobolów, Tarnawa, Ubrzeż, Wieruszyce, Wola Wieruszycka, Wolica, Zbydniów). Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji powiatu bocheńskiego”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają : Warunki techniczne zamówienia stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ i Projektowane postanowienia umowy – określające sposób realizacji zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ odpowiednio dla CZĘŚCI nr 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ NR 5 Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Rzezawa, Żegocina, Drwinia, Nowy Wiśnicz-miasto, Nowy Wiśnicz -obszar wiejski, Lipnica Murowana, Bochnia-miasto w zakresie budynków BNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na aktualizacji bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Rzezawa, Żegocina, Drwinia, Nowy Wiśnicz-miasto, Nowy Wiśnicz -obszar wiejski, Lipnica Murowana, Bochnia-miasto (obręb Bochnia - 2) w zakresie budynków BNE. Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji powiatu bocheńskiego”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają : Warunki techniczne zamówienia stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ i Projektowane postanowienia umowy – określające sposób realizacji zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ odpowiednio dla CZĘŚCI nr 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ NR 6 Pełnienie nadzoru geodezyjnego nad aktualizacjami bazy danych EGiB
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru polegającego na sprawowaniu inspekcji, monitoringu, kontroli i nadzoru nad pracami geodezyjno-kartograficznymi w ramach projektu nad zadaniami: Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Trzciana Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia – miasto Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia – obszar wiejski Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Łapanów Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Rzezawa, Żegocina, Drwinia, Nowy Wiśnicz – miasto, Nowy Wiśnicz – obszar wiejski, Lipnica Murowana, Bochnia-miasto (obręb Bochnia - 2) w zakresie budynków BNE;
Haupteinstufung (cpv): 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen