405450-2026 - Wettbewerb
Polen – Datendienste – Świadczenie usługi przeniesienia oraz hostingu środowiska systemu Świteź
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi przeniesienia oraz hostingu środowiska systemu Świteź
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi hostingu infrastruktury obejmującej dostarczenie, przeniesienie oraz utrzymanie przez Wykonawcę wszystkich usług chmury publicznej na potrzeby realizacji systemu ŚWITEŹ oraz świadczenie usługi Dedykowanej Asysty Technicznej. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia, zwany dalej „OPZ”, został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ oraz w Projektowanych Postanowieniach Umownych (PPU), stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungBDG-WZP.261.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z treścią art. 89 ustawy Pzp, Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanym zamówieniu. W związku z publikacją tego ogłoszenia Zamawiający uprawniony jest do skrócenia terminu składania ofert.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72300000 Datendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung, 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung
5. Los
LosLOT-0003
405450-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internBDG-WZP.261.3.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċellerataiva
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72300000 Servizzi tad-data
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72310000 Servizzi ta' l-ipproċesar tad-data, 72314000 Servizzi tal-ġbir u t-tqabbil tad-data
5. Lott
LottLOT-0003
405450-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorBDG-WZP.261.3.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72300000 Usługi w zakresie danych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72310000 Usługi przetwarzania danych, 72314000 Usługi gromadzenia oraz scalania danych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0003
405450-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internBDG-WZP.261.3.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratăda
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 72300000 Servicii de înlocuire de date
Clasificare suplimentară (cpv): 72310000 Servicii de procesare de date, 72314000 Servicii de colectare şi de colaţionare de date
5. Lot
LotLOT-0003
405450-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorBDG-WZP.261.3.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýáno
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72300000 Dátové služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72310000 Spracovanie údajov, 72314000 Zhromažďovanie a triedenie údajov
5. Časť
ČasťLOT-0003