See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w podziale na dwie części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych zgodnie z minimalnymi wymaganiami jakościowymi zawartymi w załączniku nr 1 do umowy, w asortymencie i ilościach podstawowych wyszczególnionych w tabelach nr 1,3 z zastrzeżeniem prawa opcji dla asortymentu oraz ilości wyszczególnionych w tabelach nr 2,4. Ilość w opcji będzie dostarczana przez Dostawcę w wypadku zaistnienia potrzeb Odbiorcy po wykorzystaniu w całości ilości podstawowych danego asortymentu. 2. Wzór umowy załącznik nr 9 do SWZ oraz minimalne wymagania jakościowe załącznik nr 10 do SWZ są uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 608092-2025
Interne Kennung: 67/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych do stołówek Wędrzyn, Międzyrzecz, Skwierzyna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych zgodnie z minimalnymi wymaganiami jakościowymi zawartymi w załączniku nr 1 do umowy, w asortymencie i ilościach podstawowych wyszczególnionych w tabelach nr 1 z zastrzeżeniem prawa opcji dla asortymentu oraz ilości wyszczególnionych w tabelach nr 2. Ilość w opcji będzie dostarczana przez Dostawcę w wypadku zaistnienia potrzeb Odbiorcy po wykorzystaniu w całości ilości podstawowych danego asortymentu. 2. Wzór umowy załącznik nr 9 do SWZ oraz minimalne wymagania jakościowe załącznik nr 10 do SWZ są uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji) Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo Zamówień Publicznych po zrealizowaniu umowy w zakresie zamówienia podstawowego w 100 %: 1) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy, 2) Rodzaj opcji określa § 2 ust.1 tabela nr 2,4 wzoru umowy; 3) Maksymalna wartość opcji wynosi 200 % zamówienia podstawowego, 4) O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem jego zakresu, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem w trakcie trwania umowy, po wykorzystaniu ilości podstawowych danego asortymentu, z jednoczesnym wskazaniem asortymentu (w tym ilości i rodzaju) produktów spożywczych podlegających zamówieniom w ramach opcji. 5) Dopuszczalne jest wielokrotne udzielanie zamówień opcjonalnych, jednak łącznie do ilości wskazanej w § 2 ust. 1 tabela nr 2,4 wzoru umowy. 6) Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego. 7) W razie udzielenia zamówienia opcjonalnego w mniejszej wysokości bądź wcale, Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu względem Zamawiającego. Zamówienie z wykorzystaniem prawa “opcji”: Cena jednostkowa netto w opcji nie może być inna niż cena jednostkowa netto w zamówieniu podstawowym. W przypadku zaproponowania ceny jednostkowej w opcji innej niż cena jednostkowa zaproponowana przez Wykonawcę dla zamówienia podstawowego, Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp odrzuci ofertę Wykonawcy z postępowania.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych do stołówek Czerwieńsk, Sulechów, Krosno Odrzańskie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa i wyrobów cukierniczych zgodnie z minimalnymi wymaganiami jakościowymi zawartymi w załączniku nr 1 do umowy, w asortymencie i ilościach podstawowych wyszczególnionych w tabelach nr 3 z zastrzeżeniem prawa opcji dla asortymentu oraz ilości wyszczególnionych w tabelach nr 4. Ilość w opcji będzie dostarczana przez Dostawcę w wypadku zaistnienia potrzeb Odbiorcy po wykorzystaniu w całości ilości podstawowych danego asortymentu. 2. Wzór umowy załącznik nr 9 do SWZ oraz minimalne wymagania jakościowe załącznik nr 10 do SWZ są uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 2