See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stworzenie cyfrowych transkrypcji i edycji nutowych dla źródeł muzyki polskiej (Humdrum 1 - 7 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na stworzeniu i redakcji cyfrowych transkrypcji dyplomatycznych i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do stworzenia transkrypcji wskazanych przez Zamawiającego źródeł muzyki polskiej o łącznej liczbie znaków nieprzekraczającej 1 440 000 znaków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”). 3. Zamówienie podzielone jest na siedem części: - Część 1: ”Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 1440000 znaków) – cz. 1”, - Część 2: ”Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 1440000 znaków) – cz. 2”, - Część 3: ”Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 1440000 znaków) – cz. 3”, - Część 4: ”Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 1440000 znaków) – cz. 4”, - Część 5: ”Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 1440000 znaków) – cz. 5”, - Część 6: ”Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 1440000 znaków) – cz. 6”, - Część 7: ”Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 1440000 znaków) – cz. 7”. 4. Zamówienie zostanie zrealizowane w ramach projektu pn. „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, finansowanego ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, umowa o dofinansowanie FERC.02.03-IP.01-0003/25-00.
Interne Kennung: ZP.25.3.2026.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73120000 Experimentelle Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72312000 Dateneingabe, 72312100 Datenaufbereitung, 72316000 Datenanalyse, 98390000 Andere Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 1440000 znaków) – cz. 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na stworzeniu i redakcji cyfrowych transkrypcji dyplomatycznych i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do stworzenia transkrypcji wskazanych przez Zamawiającego źródeł muzyki polskiej o łącznej liczbie znaków nieprzekraczającej 1 440 000 znaków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”).
Interne Kennung: ZP.25.3.2026.1 - część 1 zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 1440000 znaków) – cz. 2
Interne Kennung: ZP.25.3.2026.1 - część 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 1440000 znaków) – cz. 3
Interne Kennung: ZP.25.3.2026.1 - część 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 1440000 znaków) – cz. 4
Interne Kennung: ZP.25.3.2026.1 - część 4 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 1440000 znaków) – cz. 5
Interne Kennung: ZP.25.3.2026.1 -część 5 zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 1440000 znaków) – cz. 6
Interne Kennung: ZP.25.3.2026.1 - część 6 zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: Stworzenie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie Humdrum źródeł muzyki polskiej (do 1440000 znaków) – cz. 7
Interne Kennung: ZP.25.3.2026.1 -część 7 zamówienia