See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie terenów zielonych w mieście - obiekty IV, V, VI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie trenów zielonych na terenie obiektu nr IV, nr V oraz nr VI. 2. Przedmiot zamówienia będzie wykonany na terenie obiektu jak niżej i będzie polegał w szczególności na: 1) Część nr 1 – Utrzymanie terenów zielonych na terenie Obiektu nr IV: a) teren wzdłuż ulic Wiślanej, Kalinkowa, Śniadeckich, Konstytucji 3 Maja, Zachodnia, Sobieskiego, Rataja, Kulerskiego, Towarowa, Droga Mazowiecka, Wyczółkowskiego, Droga Pomorska, Lubuska, Gierymskiego, Sportowców, Droga Kujawska, Kossaka, Malczewskiego, Droga Jeziorna, Szosa Toruńska, Południowa, Chełmińska, Laskowicka, Bydgoska, Gdyńska; b) dbaniu o elementy małej architektury, utrzymaniu czystości i porządku na obiekcie. 2) Część nr 2 – Utrzymanie terenów zielonych na terenie Obiektu nr V: a) teren wzdłuż ulic Park Miejsko-Leśny (bez części zrewitalizowanej), Hallera, Cegielniana, Wigury, Cmentarna, Al. Żwirki, Parkowa, Kustronia, Nauczycielska, Polskich Skrzydeł, Warszawska, Jaskółcza, Rydygiera, Miłoleśna, Skowronkowa, Nad Torem, Konarskiego, Zaciszna, Smoleńskiego, Kasprzyckiego, Bora Komorowskiego, Czarneckiego, Chopina, Czerwonodworna, Bydgoska; b) dbaniu o elementy małej architektury, utrzymaniu czystości i porządku na obiekcie. 3) Część nr 3 – Utrzymanie terenów zielonych na terenie Obiektu nr VI: a) teren wzdłuż ulic Dąbrówki, Poniatowskiego, Elbląska, Kołłątaja, Tczewska, Paderewskiego, Kwidzyńska, Klonowa, Morelowa, Akacjowa, Orzechowa, Jaworowa, Dębowa, Maciejkowa, Jesionowa, Szarotkowa, Jaśminowa, Bratkowa, Goździkowa, Lipowa, Trynkowa, Polskiej Strefy Ekonomicznej, Droga Graniczna, Droga Kurpiowska, Droga Łowicka, Łużycka, Topolowa, Mieczykowa, Droga Łąkowa, Lotnicza, Waryńskiego, Kasprzaka, Kunickiego, Łyskowskiego, Witosa, Parkowa, Solidarności, Południowa, Rataja, Magazynowa, Zaleśna, ks. rtm. Zdzisława Peszkowskiego do granic administracyjnych miasta; b) dbaniu o elementy małej architektury, utrzymaniu czystości i porządku na obiekcie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz mapy obiektów stanowią załączniki do Wzoru umowy (odpowiednio dla każdej części). 4. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawarty został we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 1 do Zaproszenia. 5. Umowy będą realizowane w terminie od dnia 1 stycznia 2026 roku do dnia 28 lutego 2026 roku.
Interne Kennung: ŚRO-II.271.3.2025.AS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie terenów zielonych na terenie Obiektu nr IV
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie trenów zielonych na terenie obiektu nr IV. 2. Przedmiot zamówienia będzie wykonany na terenie obiektu nr IV i będzie polegał w szczególności na: a) teren wzdłuż ulic Wiślanej, Kalinkowa, Śniadeckich, Konstytucji 3 Maja, Zachodnia, Sobieskiego, Rataja, Kulerskiego, Towarowa, Droga Mazowiecka, Wyczółkowskiego, Droga Pomorska, Lubuska, Gierymskiego, Sportowców, Droga Kujawska, Kossaka, Malczewskiego, Droga Jeziorna, Szosa Toruńska, Południowa, Chełmińska, Laskowicka, Bydgoska, Gdyńska; b) dbaniu o elementy małej architektury, utrzymaniu czystości i porządku na obiekcie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz mapy obiektów stanowią załączniki do Wzoru umowy (odpowiednio dla każdej części). 4. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawarty został we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 1 do Zaproszenia. 5. Umowy będą realizowane w terminie od dnia 1.01.2026 roku do dnia 28.02.2026 roku.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie terenów zielonych na terenie Obiektu nr V
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie trenów zielonych na terenie obiektu nr V. 2. Przedmiot zamówienia będzie wykonany na terenie obiektu nr V i będzie polegał w szczególności na: a) teren wzdłuż ulic Park Miejsko-Leśny (bez części zrewitalizowanej), Hallera, Cegielniana, Wigury, Cmentarna, Al. Żwirki, Parkowa, Kustronia, Nauczycielska, Polskich Skrzydeł, Warszawska, Jaskółcza, Rydygiera, Miłoleśna, Skowronkowa, Nad Torem, Konarskiego, Zaciszna, Smoleńskiego, Kasprzyckiego, Bora Komorowskiego, Czarneckiego, Chopina, Czerwonodworna, Bydgoska; b) dbaniu o elementy małej architektury, utrzymaniu czystości i porządku na obiekcie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz mapy obiektów stanowią załączniki do Wzoru umowy (odpowiednio dla każdej części). 4. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawarty został we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 1 do Zaproszenia. 5. Umowy będą realizowane w terminie od dnia 1.01.2026 roku do dnia 28.02.2026 roku.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Utrzymanie terenów zielonych na terenie Obiektu nr VI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie trenów zielonych na terenie obiektu nr VI. 2. Przedmiot zamówienia będzie wykonany na terenie obiektu nr VI i będzie polegał w szczególności na: a) teren wzdłuż ulic Dąbrówki, Poniatowskiego, Elbląska, Kołłątaja, Tczewska, Paderewskiego, Kwidzyńska, Klonowa, Morelowa, Akacjowa, Orzechowa, Jaworowa, Dębowa, Maciejkowa, Jesionowa, Szarotkowa, Jaśminowa, Bratkowa, Goździkowa, Lipowa, Trynkowa, Polskiej Strefy Ekonomicznej, Droga Graniczna, Droga Kurpiowska, Droga Łowicka, Łużycka, Topolowa, Mieczykowa, Droga Łąkowa, Lotnicza, Waryńskiego, Kasprzaka, Kunickiego, Łyskowskiego, Witosa, Parkowa, Solidarności, Południowa, Rataja, Magazynowa, Zaleśna, ks. rtm. Zdzisława Peszkowskiego do granic administracyjnych miasta; b) dbaniu o elementy małej architektury, utrzymaniu czystości i porządku na obiekcie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz mapy obiektów stanowią załączniki do Wzoru umowy (odpowiednio dla każdej części). 4. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawarty został we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 1 do Zaproszenia. 5. Umowy będą realizowane w terminie od dnia 1.01.2026 roku do dnia 28.02.2026 roku.
Interne Kennung: Część nr 3