See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor juridische ondersteuning, adviesverlening en vertegenwoordiging in rechte (2025-2031)
Beschreibung: De opdracht houdt niet in dat de Stad Mechelen verplicht is al haar juridische opdrachten aan de gekozen advocatenkantoren toe te wijzen. Maar het is wel de bedoeling zoveel mogelijk met de gekozen advocatenkantoren samen te werken.
Interne Kennung: PPP001-2234/5401/2025-OO-JUR-1323
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fiscaal recht
Beschreibung: Fiscaal recht
Interne Kennung: 2025-OO-JUR-1323_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
Los: LOT-0002
Titel: Administratief recht
Beschreibung: Administratief recht
Interne Kennung: 2025-OO-JUR-1323_2
Los: LOT-0003
Titel: Omgevingsrecht onteigeningsrecht en decreet gemeentewegen
Beschreibung: Omgevingsrecht onteigeningsrecht en decreet gemeentewegen
Interne Kennung: 2025-OO-JUR-1323_3
Los: LOT-0004
Titel: Sociaal recht
Beschreibung: Sociaal recht
Interne Kennung: 2025-OO-JUR-1323_4
Los: LOT-0005
Titel: Welzijn en zorg
Beschreibung: Welzijn en zorg
Interne Kennung: 2025-OO-JUR-1323_5
Los: LOT-0006
Titel: Burgerzaken en vreemdelingenrecht
Beschreibung: Burgerzaken en vreemdelingenrecht
Interne Kennung: 2025-OO-JUR-1323_6