See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2026-0030 - Puccini Bestratingsmaterialen
Beschreibung: Puccini Bestratingsmaterialen Naast de mogelijkheid om bestellingen te plaatsen zijn er in deze raamovereenkomst samenwerkingsprincipen beschreven waarbij leverancier en opdrachtgever samenwerken ter ondersteuning van de ontwikkeling van duurzame bestratingsmaterialen. Zodoende kan de gemeente Amsterdam gedurende de looptijd van de raamovereenkomst nader te ontwikkelen bestratingsmaterialen aan de scope van deze raamovereenkomst toevoegen. Leverancier en opdrachtgever kunnen tevens besluiten eisen met betrekking tot de toepassing van secundaire vulstoffen, cementvervangers en plafondwaarden van MKI aan te passen op (branchebrede) ontwikkelingen.
Interne Kennung: AI 2026-0030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113100 Pflastermaterialien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse, 45233293 Installation von Straßenmobiliar
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1A - Betonstraatstenen
Beschreibung: Betonstraatstenen 0
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging van telkens 3 maanden tot maximaal twee jaar of een behaalde spend van € 18 miljoen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 1B - Duurzame betonstraatstenen
Beschreibung: Duurzame betonstraatstenen 0
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 2A - Betontegels
Beschreibung: Betontegels 0
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 2B - Duurzame betontegels
Beschreibung: Duurzame betontegels 0
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 3A - Gewassen betontegels
Beschreibung: Gewassen betontegels 0
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 4A - Betonbanden
Beschreibung: Betonbanden 0
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 4B - Duurzame betonbanden
Beschreibung: Duurzame betonbanden 0
Interne Kennung: 7