405622-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dieselkraftstoff (0,2) – ODBĚR POHONNÝCH HMOT – STŘEDISKA LIBEREC, NOVÝ BOR – OKROUHLÁ A RYCHNOV U J. N. N. 2026–2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBĚR POHONNÝCH HMOT – STŘEDISKA LIBEREC, NOVÝ BOR – OKROUHLÁ A RYCHNOV U J. N. N. 2026–2028
BeschreibungPředmětem každé části Veřejné zakázky je čerpání pohonných hmot (motorové nafty a Natural 95 (resp. Benzin BA95)) u čerpací/ch stanic/e vybraného dodavatele v maximální dojezdové vzdálenosti 10 km (blíže viz čl. 1 Zadávací dokumentace) od daného střediska, a to bezhotovostně pomocí odběrových karet. Veřejná zakázka je rozdělena na 3 procesně samostatné části dle § 35 ZZVZ dle jednotlivých středisek zadavatele: 1) část 1: Středisko Liberec, 2) část 2: Středisko Nový Bor – Okrouhlá, 3) část 3: Středisko Rychnov u J. n. N. Více viz ZD.
Interne KennungZ26001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
LosLOT-0001
TitelStředisko Liberec
BeschreibungStředisko Liberec Adresa střediska: České mládeže 632/32, 460 06 Liberec VI Předpokládaný objem motorové nafty: 100.000 l Předpokládaný objem Natural 95: 50.000 l Počet odběrových karet: 55 Blíže viz ZD.
Interne KennungČást 1
LosLOT-0003
TitelStředisko Rychnov u J. n. N.
BeschreibungStředisko Rychnov u J. n. N. Adresa střediska: Nádražní 166, 468 02 Rychnov u Jablonce n. Nisou Předpokládaný objem motorové nafty: 10.000 l Předpokládaný objem Natural 95: 10.000 l Počet odběrových karet: 15 Blíže viz ZD.
Interne KennungČást 3
LosLOT-0002
TitelStředisko Nový Bor – Okrouhlá
BeschreibungStředisko Nový Bor – Okrouhlá Adresa střediska: Okrouhlá 1, 473 01 Nový Bor Předpokládaný objem motorové nafty: 144.000 l Předpokládaný objem Natural 95: 6.000 l Počet odběrových karet: 20 Blíže viz ZD.
Interne KennungČást 2