2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ładowarek kołowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ładowarek kołowych. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: D/80/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa ładowarek kołowych w ilości 4 szt. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie nr 1