405716-2026 - Ergebnis
Polen – Beratung im Bereich Entwicklung – Usługa opracowania 30 standardów postępowania w ścieżkach diagnostyczno-terapeutycznych, edukacji zdrowotnej i poradnictwa dietetycznego w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa opracowania 30 standardów postępowania w ścieżkach diagnostyczno-terapeutycznych, edukacji zdrowotnej i poradnictwa dietetycznego w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej"
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa opracowania 30 standardów postępowania w ścieżkach diagnostyczno-terapeutycznych, edukacji zdrowotnej i poradnictwa dietetycznego w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”. 2.Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3.Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung39701-2026
Interne KennungNFZ-BAG-SZP.251.40.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73220000 Beratung im Bereich Entwicklung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa opracowania 30 standardów postępowania w ścieżkach diagnostyczno-terapeutycznych, edukacji zdrowotnej i poradnictwa dietetycznego w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej”
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy