2. Verfahren
Verfahren
Titel: Smlouva o poskytování úklidových služeb v objektech Muzea hlavního města Prahy
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v úklidových pracích a doplňování hygienických prostředků níže uvedených prostor budov Muzea hlavního města Prahy (dále společně jen „Budovy“) a to: • kanceláře, zasedací místnosti, chodby, vstupní prostory, šatny, společenské místnosti, výstavní sály, pokladny; • chodby, haly, schodiště, čekárny, pracovní místnosti; • kuchyně, jídelny, laboratoře; • sociální zařízení (toalety, sprchy, předsíňky, úklidové komory); • výtahy osobní, výtahy nákladní; • technické místnosti (sklady, dílny, strojovny, půdy, garáže, serverovny, kotelny), inspekční pokoje; • exteriéry (dvory, průjezdy, venkovní schodiště); • mimořádné úklidy na objednávku v jednotlivých Budovách.
Interne Kennung: VZ 8/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001