2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rijdend materieel voor uitvoerend / toezicht en lichte bedrijfswagens
Beschreibung: De gemeente Dronten heeft momenteel geen (raam)overeenkomsten afgesloten voor de levering van rijdend materieel voor uitvoerend / toezicht en lichte bedrijfswagens. De levering van rijdend materieel voor uitvoerend / toezicht en lichte bedrijfswagens is nu belegd bij een aantal partijen. Gemeente Dronten heeft behoefte aan partijen de levering van rijdend materieel voor uitvoerend / toezicht en lichte bedrijfswagens kunnen verzorgen voor de komende jaren.
Interne Kennung: 609776
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
40576-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 609776
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144700 Bedrijfswagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000