405765-2026 - Ergebnis
Tschechien – Netzausrüstung – Modernizace a rozšíření wifi sítě II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace a rozšíření wifi sítě II
BeschreibungÚčelem realizace veřejné zakázky je dodávka HW a SW řešení pro zvýšení kybernetické bezpečnosti Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o. vč. souvisejících služeb v rámci realizace projektu „Zvýšení kybernetické bezpečnosti Nemocnice Frýdek-Místek I.“, reg. č.: CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_095/0008880, spolufinancovaného prostřednictvím Národního plánu obnovy (NPO), výzvy č. 43 „Kybernetická bezpečnost – subjekty zdravotní péče“. Předmětem plnění veřejné zakázky je modernizace a rozšíření stávající WiFi sítě v budovách A, B, C, D, E, F, H, I, J, L, O, R, S a V umístěných v areálu nemocnice. Zadavatel ve snaze umožnit co nejširší hospodářskou soutěž umožňuje provést rozšíření stávající WiFi sítě následujícím způsobem: 1) Varianta 1 – rozšíření wifi sítě dle provedené studie měření a zajištění bezpečnosti provozu bezdrátové sítě s predikcí a identifikací bezpečnostních incidentů rozšířením stávajícího řešení Extreme Networks provozovaného zadavatelem. 2) Varianta 2 – nasazení kompletně nového řešení na bázi cloudového managementu pro wifi síť nemocnice, které bude v souladu s provedenou studií měření, a zajištění bezpečnosti provozu bezdrátové sítě s predikcí a identifikací bezpečnostních incidentů. Součástí dodávky obou variant je také dodávka koncových přepínačů pro připojení některých WiFi.
Interne KennungNEMFM-WIFI-II
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke, 32422000 Netzkomponenten, 32430000 Fernnetz, 72720000 Fernnetzdienste, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001