See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) w podziale na części:
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) w podziale na części: Część I: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz Komendy Portu Wojennego Gdynia w m. Gdynia (Oksywie Dolne, Redłowo, Dębogórze) Część II: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz Komendy Portu Wojennego Gdynia i jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu gospodarczym w m. Gdańsk Część III: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz Komendy Portu Wojennego Gdynia w m. Hel (KPW Gdynia) Część IV: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz Komendy Portu Wojennego Gdynia i jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu gospodarczym w m. Hel (KPW Gdynia, RCI Gdynia) Część V: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz Komendy Portu Wojennego Gdynia i jednostek będących na zaopatrzeniu gospodarczym w m. Gdynia (Witomino, Śródmieście, Obłuże, Oksywie Górne) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 597263-2025
Interne Kennung: 120/KPW/SOF/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z faktu, iż dotychczasowa umowa trwa do 6 stycznia 2026 r. Im szybciej zamawiający zawrze umowę na kolejny okres, tym więcej czasu wykonawca będzie miał na przygotowanie się do realizacji usługi. Priorytetem dla zamawiającego jest zapewnienie ciągłości ochrony na terenie jednostek wojskowych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Część I: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz Komendy Portu Wojennego Gdynia w m. Gdynia (Oksywie Dolne, Redłowo, Dębogórze)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz Komendy Portu Wojennego Gdynia w m. Gdynia (Oksywie Dolne, Redłowo, Dębogórze). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: 120/KPW/SOF/2025-cz.1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Część II: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz Komendy Portu Wojennego Gdynia i jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu gospodarczym w m. Gdańsk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz Komendy Portu Wojennego Gdynia i jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu gospodarczym w m. Gdańsk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: 120/KPW/SOF/2025-cz.2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Część III: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz Komendy Portu Wojennego Gdynia w m. Hel (KPW Gdynia)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz Komendy Portu Wojennego Gdynia w m. Hel (KPW Gdynia). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: 120/KPW/SOF/2025-cz.3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Część IV: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz Komendy Portu Wojennego Gdynia i jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu gospodarczym w m. Hel (KPW Gdynia, RCI Gdynia)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz Komendy Portu Wojennego Gdynia i jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu gospodarczym w m. Hel (KPW Gdynia, RCI Gdynia). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: 120/KPW/SOF/2025-cz.4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Część V: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz Komendy Portu Wojennego Gdynia i jednostek będących na zaopatrzeniu gospodarczym w m. Gdynia (Witomino, Śródmieście, Obłuże, Oksywie Górne)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz Komendy Portu Wojennego Gdynia i jednostek będących na zaopatrzeniu gospodarczym w m. Gdynia (Witomino, Śródmieście, Obłuże, Oksywie Górne). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: 120/KPW/SOF/2025-cz.5