405776-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Kücheneinrichtungen – REKONSTRUKCE A MODERNIZACE KUCHYNĚ – VYBAVENÍ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelREKONSTRUKCE A MODERNIZACE KUCHYNĚ – VYBAVENÍ
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka zařízení a vybavení do školní kuchyně.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2026_06
Optionen
Beschreibung der OptionenVYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU K TERMÍNU REALIZACE Zadavatel si vyhrazuje možnost přiměřeného prodloužení termínu realizace zakázky, a to maximálně o dobu trvání níže popsaných událostí, okolností či prodlev, popř. o dobu trvání či odstraňování jejich následků z následujících důvodů a za níže uvedených podmínek: • z důvodu vyšší moci nebo jiných neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran (např. živelné katastrofy, válka, terorismus, epidemie, pandemie, revoluce); • z důvodu prodlev vzniklých prokazatelně v důsledku schvalovacích procesů příslušných orgánů a institucí; • v důsledku prokazatelných průtahů ve správních řízeních či v důsledku zajišťování souhlasu dotčených vlastníků pozemků s pracemi, nebo jiných stanovisek dotčených orgánů státní správy a dotčených organizací. O prodloužení termínu dokončení díla bude mezi smluvními stranami uzavřen písemný dodatek k této smlouvě vycházející z objektivně zjištěného stavu. Termín realizace se prodlouží max. o počet dnů, po které nebylo možno provádět dílo z výše uvedených důvodu.