2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa logistyczna w trakcie warsztatów naukowych.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi kompleksowa usługa logistyczna obejmująca zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie, opiekę nad uczestnikami warsztatów, a także zapewnienie personelu koordynującego, organizację logistyczną programu naukowego, wydruk zaświadczeń potwierdzających udział w warsztatach, wykonanie zdjęć dokumentujących przebieg warsztatów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: MCN.2.261.88.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 60140000 Bedarfspersonenbeförderung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001