2. Verfahren
Verfahren
Titel: POTROŠNI MATERIAL KOMPATIBILEN Z MEDICINSKIMI APARATI
Beschreibung: Sukcesivna nabava potrošnega materiala kompatibilnega z naročnikovimi medicinskimi aparati. Javno naročilo je razdeljeno na dva sklopa: Sklop I POTROŠNI MATERIAL VEZAN NA APARATE NAROČNIKA, ZA VEČKRATNO UPORABO. Dobava v centralno skladišče Splošne bolnišnice Novo mesto. sklop II POTROŠNI MATERIAL VEZAN NA APARATE NAROČNIKA, ZA 1XUP. Dobava v skladišče lekarne Splošne bolnišnice Novo mesto.
Interne Kennung: JN-75116 (16-34/26)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: POTROŠNI MATERIAL VEZAN NA APARATE NAROČNIKA, ZA VEČKRATNO UPORABO
Beschreibung: Blago je znotraj sklopa razdeljeno na 57 podsklopov: 1 ELEKTROKIRURŠKA ENOTA, proizvajalca VALLEYLAB, FORCE EZ-8, ForceTriad, FT 10 2 ELEKTROKIRURŠKA ENOTA, proizvajalca STORZ, 20535220 3 ELEKTROKIRURŠKA ENOTA ERBE REF: VIO 300S ref: 10140-300 in VIO 50 C 4 ELEKTROKIRURŠKA ENOTA, SurgMaster, ESG 400; proizvajalec Olympus, SurgMaster, UES40 proizvajalec Olympus 5 ELEKTROKIRURŠKA ENOTA EMED 100-013 6 POTROŠNI MATERIAL ZA ENDOSKOPSKE OPERACIJE 7 IZVOR SVETLOBE STORZ 201614 20, PROIZVAJALEC STORZ- kabel svetlobni 8 IZVOR SVETLOBE WOLF 5165001 in 5165002, PROIZVAJALEC WOLF- kabel svetlobni 9 IZVOR SVETLOBE ARTHREX ar-3200-0021, PROIZVAJALEC ARTHREX- kabel svetlobni 10 IZVOR SVETLOBE CLV-180 IN CLV-S40, PROIZVAJALEC OLYMPUS- kabel svetlobni 11 APARAT ZA KRVNO STAZO, proizvajalec SOPHIE, ULRICH, model TOURNQUET, tip UT1380-S 12 HARMONIČNI SKALPEL, generator GEN 11, proizvajalec Ethicon 13 VRTALKA BATERIJSKA COLIBRI REF: 532.101 14 VEČNAMENSKA ORTOPEDSKA BATERIJSKA VRTALKA IN ŽAGA SYNTHES 15 VRTALKA ELEKTRIČNA PEN DRIVE REF:05.001.010 16 LIPOSUKTOR VIBROLIPO 17 IZSESOVALEC KIRURŠKEGA DIMA C-PURE 750™, proizvajalca CIMPAX 18 IZSESOVALEC KIRURŠKEGA DIMA SHE SHA, BOVA MEDICAL 19 APARAT ZA NAVIGACIJO EKLIPTIK 20 LAPAROSKOPSKI INŠTRUMENTI OLYMPUS - POSAMEZNE KOMPONENTE 21 LAPAROSKOPSKI INŠTRUMENTI STORZ - POSAMEZNE KOMPONENTE 22 INŠTRUMENTI ZA TRANSURETRALNI PRISTOP OLYMPUS - POSAMEZNE KOMPONENTE 23 INŠTRUMENTI ZA TRANSURETRALNI PRISTOP WOLF - POSAMEZNE KOMPONENTE 24 INŠTRUMENTI ZA ARTROSKOPIJO OLYMPUS - POSAMEZNE KOMPONENTE 25 INŠTRUMENTI ZA ARTROSKOPIJO ARTHREX - POSAMEZNE KOMPONENTE 26 ASPIRATOR LAPAROSKOPSKI WOLF - POSAMEZNE KOMPONENTE 27 POTROŠNI MATERIAL ZA UROL. MORCESKOP, R.WOLF 28 LASER ROCAMED, REF . MH01 IN THULIUM FT-248 29 POTROŠNI MATERIAL ZA SMOKE EVAKUATOR, VIO3, proizvajalca ERBE 30 NAGLAVNA LUČ INTEGRA DUO REF:90600 31 POTROŠNI MATERIAL ZA ENDOSKOPE FUJI 32 APARAT ZA OPERACIJO SIVE MRENE, model: STELLARIS, proizvaljalca Bausch&Lomb 33 POTROŠNI MATERIAL ZA FOTOTERAPIJO, proizvajalca ATOM 34 OGREVALNA POSTELJICA 35 KARDIOTOKOGRAFSKI APARAT (CTG), model: AVALON, proizvajalec PHILIPS 36 POTROŠNI MATERIAL ZA APARAT ZA KONTROLO SLUHA 37 HISTEROSKOP, 38 APARAT ZA AKTIVNO HLAJENJE GAME READY, model: GRPRO 2.1, AVANOS 39 POTROŠNI MATERIAL ZA FIZIOTERAPIJO 40 POTROŠNI MATERIAL ZA DIALIZNE MONITORJE FRESENIUS 41 POTROŠNI MATERIAL ZA DIALIZNE MONITORJE NIPRO 42 POTROŠNI MATERIAL ZA DIALIZNE MONITORJE GAMBRO 43 POTROŠNI MATERIAL ZA APARATE, proizvajalca NIHON KOHDEN 44 POTROŠNI MATERIAL ZA MERILNIKE KRVNEGA TLAKA OMRON 45 POTROŠNI MATERIAL ZA APARATE PROIZVAJALCA SCHILLER 46 POTROŠNI MATERIAL ZA MERILNIKE KRVNEGA TLAKA WELCH ALLYN 47 POTROŠNI MATERIAL ZA EKG APARATE 48 POTROŠNI MATERIAL ZA ČRPALKE IN ORGANIZATORJE BRAUN 49 MONITOR ZA MERJENJE INDIREKTNE KALORIMETRIJE 50 POTROŠNI MATERIAL ZA APARATE, proizvajalca HEINE 51 DEFIBRILATOR/MONITOR, prenosni, Mediana D700 52 POTROŠNI MATERIAL ZA EMG 53 POTROŠNI MATERIAL ZA ANGIOGRAF 54 POTROŠNI MATERIAL ZA RADIOFREKVENČNI APARAT, SMOOTHWAVE i100, Soniquence 55 KABLI ZA MERJENJE ARTERIJSKEGA TLAKA 56 POTROŠNI MATERIAL ZA SCD APARATE 57 POTROŠNI MATERIAL ZA OXIMETRE, RAZNE
Interne Kennung: 489172
Los: LOT-0002
Titel: POTROŠNI MATERIAL VEZAN NA APARATE NAROČNIKA, ZA 1XUP.
Beschreibung: 1 ELEKTROKIRURŠKA ENOTA, proizvajalca VALLEYLAB, FORCE EZ-8 in ForceTriad 2 CISTOSKOP z resektoskopom WA220608, SurgMaster, UES40 proizvajalec Olympus 3 ELEKTRODE ZA HARMONIČNO REZANJE, kompatibilno z aparatom Valeylab in Forze Triad 4 SHAVER-brivnik , DYONIS, Smith&Nephew 5 INSUFLATOR PLINA, proizvajalca STORZ, model UI 500 ENDOFLATOR 50 6 ČRPALKA ZA OPERACIJO VARIC, DISPENSER DP20, NOUVAG, 4165 7 HARMONIČNI SKALPEL, generator GEN 11, proizvajalec Ethicon 8 ELEKTRODE NEVTRALNE 9 COBLATOR II, proizvajalca Arthrocare ENT (REF 8000E) 10 SHAVER, proizvajalca STORZ, model Unidrive ENT (27111620) 11 APARAT ZA RADIOFREKVENCO, CelonLab ENT, proizvajalca Olympus 12 SHAVER, proizvajalca MEDTRONIC XPS NEXUS 13 POTROŠNI MATERIAL ZA SISTEM TRIANGULACIJE ZA VODENJE FESS SONDE, proizvajalca Karl Storz 14 BIPOLARKA, NAPREDNA, ZA APARAT CAIMAN ref: GN200 15 POTROŠNI MATERIAL ZA ENDOUROLOŠKE TRANSURETRALNE POSEGE Z URETERORENOSKOPI 16 ASPIRATOR ENDO, STORZ, ref: 37113A 17 POTROŠNI MATERIAL ZA ENDOSKOPSKI STOLP WOLF 18 POTROŠNI MATERIAL ZA ZA LASERSKE OPERACIJE ŽIL, KOMPATIBILEN Z APARATURO CERALAS E30 ELVES, BIOLITEC AG 19 SVEDRI IN NASTAVKI ZA VRTALKE Shynthes 20 LISTI ZA ŽAGE 1 21 LISTI ZA ŽAGE 2 22 LIST ZA RECIPROČNE ŽAGE 23 LIST ŽAGE OSCILACIJSKE ZA OSTEOTOMIE 24 IZSESOVALEC KIRURŠKEGA DIMA C-PURE 750™, proizvajalca CIMPAX 25 IZSESOVALEC KIRURŠKEGA DIMA SHE SHA, BOVA MEDICAL 26 Aparat Super S.HO.W - potrošni material 27 APARAT LITOTRIPTOR TRILOGY 28 APARAT LIPOSUKTOR VIBROLIPO 29 COBLATOR II Controller - QUANTUM 2 30 PIEZOSURGERY MT1-10 31 Igla Scorpion - inštrumenta AR-13998P in AR-12990 32 ENDOSKOPSKI STOLP, proizvajalec Arthrex, SYNERGY UHD 4 33 POTROŠNI MATERIAL ZA GINEKOLOŠKI INSUFLATOR PLINA LEXION AP 50/30 IN aparat za histeroskopije PLASMA EDGE generator 34 NSK POWER TOOL 35 POTROŠNI MATERIAL ZA THULIUM FIBER LASER FT-248 in laser MH01 IN UROLOŠKI MORSELATOR PIRANHA 36 VRTALKA ZA HRBTENICO, proizvajalec Medtronic, model: MR8 37 NAPRAVA ZA TRANSDERMALNO APLIKACIJO CO2, proizvajalec Derma art d.o.o., model: PVR system 38 DLETO z nastavki ref: 399.540 39 KLEMA ŽILNA
Interne Kennung: 489176
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-75116 (16-34/26)
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489172
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489176
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-75116 (16-34/26)
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 489172
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 489176
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-75116 (16-34/26)
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 489172
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 489176
405786-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoJN-75116 (16-34/26)
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno489172
LottoLOT-0002
Identificativo interno489176
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: JN-75116 (16-34/26)
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 489172
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 489176
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-75116 (16-34/26)
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 489172
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 489176
Wewnętrzny identyfikator: JN-75116 (16-34/26)
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 489172
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 489176
405786-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorJN-75116 (16-34/26)
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor489172
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor489176
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 489172
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 489176