405845-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil
BeschreibungSukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil
Interne KennungJN-75226
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelSveže meso in mesni izdelki
BeschreibungSveže meso in mesni izdelki
Interne Kennung489743
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
LosLOT-0002
TitelPerutninsko meso in izdelki
BeschreibungPerutninsko meso in izdelki
Interne Kennung489744
LosLOT-0003
TitelRibe - sveže
BeschreibungRibe - sveže
Interne Kennung489745
LosLOT-0004
TitelRibe - zamrznjene
BeschreibungRibe - zamrznjene
Interne Kennung489746
LosLOT-0005
TitelMleko in mlečni izdelki
BeschreibungMleko in mlečni izdelki
Interne Kennung489747
LosLOT-0006
TitelSladoledi
BeschreibungSladoledi
Interne Kennung489748
LosLOT-0007
TitelEko mleko in mlečni izdelki
BeschreibungEko mleko in mlečni izdelki
Interne Kennung489749
LosLOT-0008
TitelKruh, pekovski izdelki, peciva in slaščice
BeschreibungKruh, pekovski izdelki, peciva in slaščice
Interne Kennung489750
LosLOT-0009
TitelZamrznjeni izdelki iz testa
BeschreibungZamrznjeni izdelki iz testa
Interne Kennung489751
LosLOT-0010
TitelŽita in mlevski izdelki
BeschreibungŽita in mlevski izdelki
Interne Kennung489752
LosLOT-0011
TitelSadje in zelenjava
BeschreibungSadje in zelenjava
Interne Kennung489753
LosLOT-0012
TitelKrompir
BeschreibungKrompir
Interne Kennung489754
LosLOT-0013
TitelZamrznjeno sadje in zelenjava
BeschreibungZamrznjeno sadje in zelenjava
Interne Kennung489755
LosLOT-0014
TitelSadni sokovi, sirupi in sadne pijače
BeschreibungSadni sokovi, sirupi in sadne pijače
Interne Kennung489756
LosLOT-0015
TitelSplošno prehrambeno blago
BeschreibungSplošno prehrambeno blago
Interne Kennung489757
LosLOT-0016
TitelDietna živila brez glukoze in/ali laktoze
BeschreibungDietna živila brez glukoze in/ali laktoze
Interne Kennung489758
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-75226
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sveže meso in mesni izdelki
Description: Sveže meso in mesni izdelki
Internal identifier: 489743
Additional classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Lot: LOT-0002
Title: Perutninsko meso in izdelki
Description: Perutninsko meso in izdelki
Internal identifier: 489744
Lot: LOT-0003
Title: Ribe - sveže
Description: Ribe - sveže
Internal identifier: 489745
Lot: LOT-0004
Title: Ribe - zamrznjene
Description: Ribe - zamrznjene
Internal identifier: 489746
Lot: LOT-0005
Title: Mleko in mlečni izdelki
Description: Mleko in mlečni izdelki
Internal identifier: 489747
Lot: LOT-0006
Title: Sladoledi
Description: Sladoledi
Internal identifier: 489748
Lot: LOT-0007
Title: Eko mleko in mlečni izdelki
Description: Eko mleko in mlečni izdelki
Internal identifier: 489749
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 489750
Lot: LOT-0009
Title: Zamrznjeni izdelki iz testa
Description: Zamrznjeni izdelki iz testa
Internal identifier: 489751
Lot: LOT-0010
Title: Žita in mlevski izdelki
Description: Žita in mlevski izdelki
Internal identifier: 489752
Lot: LOT-0011
Title: Sadje in zelenjava
Description: Sadje in zelenjava
Internal identifier: 489753
Lot: LOT-0012
Title: Krompir
Description: Krompir
Internal identifier: 489754
Lot: LOT-0013
Title: Zamrznjeno sadje in zelenjava
Internal identifier: 489755
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 489756
Lot: LOT-0015
Title: Splošno prehrambeno blago
Description: Splošno prehrambeno blago
Internal identifier: 489757
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 489758
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-75226
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Sveže meso in mesni izdelki
Kirjeldus: Sveže meso in mesni izdelki
Sisemine tunnus: 489743
Täiendav liigitus (cpv): 15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Perutninsko meso in izdelki
Kirjeldus: Perutninsko meso in izdelki
Sisemine tunnus: 489744
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Ribe - sveže
Kirjeldus: Ribe - sveže
Sisemine tunnus: 489745
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Ribe - zamrznjene
Kirjeldus: Ribe - zamrznjene
Sisemine tunnus: 489746
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Mleko in mlečni izdelki
Kirjeldus: Mleko in mlečni izdelki
Sisemine tunnus: 489747
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Sladoledi
Kirjeldus: Sladoledi
Sisemine tunnus: 489748
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Eko mleko in mlečni izdelki
Kirjeldus: Eko mleko in mlečni izdelki
Sisemine tunnus: 489749
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 489750
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Zamrznjeni izdelki iz testa
Kirjeldus: Zamrznjeni izdelki iz testa
Sisemine tunnus: 489751
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Žita in mlevski izdelki
Kirjeldus: Žita in mlevski izdelki
Sisemine tunnus: 489752
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Sadje in zelenjava
Kirjeldus: Sadje in zelenjava
Sisemine tunnus: 489753
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Krompir
Kirjeldus: Krompir
Sisemine tunnus: 489754
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Zamrznjeno sadje in zelenjava
Sisemine tunnus: 489755
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 489756
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Splošno prehrambeno blago
Kirjeldus: Splošno prehrambeno blago
Sisemine tunnus: 489757
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 489758
405845-2026 - Konkurrensutsättning
Slovenien – Livsmedel, drycker, tobak o d – Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareJN-75226
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningSveže meso in mesni izdelki
Intern identifierare489743
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Del (anbudsområde)LOT-0002
BeskrivningPerutninsko meso in izdelki
Intern identifierare489744
Del (anbudsområde)LOT-0003
BeskrivningRibe - sveže
Intern identifierare489745
Del (anbudsområde)LOT-0004
BeskrivningRibe - zamrznjene
Intern identifierare489746
Del (anbudsområde)LOT-0005
BeskrivningMleko in mlečni izdelki
Intern identifierare489747
Del (anbudsområde)LOT-0006
BeskrivningSladoledi
Intern identifierare489748
Del (anbudsområde)LOT-0007
BeskrivningEko mleko in mlečni izdelki
Intern identifierare489749
Del (anbudsområde)LOT-0008
Intern identifierare489750
Del (anbudsområde)LOT-0009
BeskrivningZamrznjeni izdelki iz testa
Intern identifierare489751
Del (anbudsområde)LOT-0010
BeskrivningŽita in mlevski izdelki
Intern identifierare489752
Del (anbudsområde)LOT-0011
BeskrivningSadje in zelenjava
Intern identifierare489753
Del (anbudsområde)LOT-0012
BeskrivningKrompir
Intern identifierare489754
Del (anbudsområde)LOT-0013
Intern identifierare489755
Del (anbudsområde)LOT-0014
Intern identifierare489756
Del (anbudsområde)LOT-0015
BeskrivningSplošno prehrambeno blago
Intern identifierare489757
Del (anbudsområde)LOT-0016
Intern identifierare489758