See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i narzędzi warsztatowych dla RWT Grudziądz – Centrum Serwisowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i narzędzi warsztatowych dla RWT Grudziądz – Centrum Serwisowe” zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Opisie przedmiotu Zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz z umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, w ilościach i asortymencie wyszczególnionym poniżej: zadanie nr 1 - Dostawa wycinarki wodnej -1 szt. zadanie nr 2 - Dostawa stołu warsztatowego -10 szt. zadanie nr 3 - Dostawa stołu elektrotechnicznego -10 szt. zadanie nr 4 - Dostawa grubościówki -1szt. zadanie nr 5 - Dostawa oczkarki pneumatycznej - 1 szt. zadanie nr 6 - Dostawa tokarko-frezarki -1 szt. zadanie nr 7 - Dostawa podnośnika kolumnowego do samochodów ciężarowych (zestaw 6-ciu kolumn) - 2szt. zadanie nr 8 - Dostawa wózka do kół pojazdów samochodowych - 2 szt. zadanie nr 9 - Dostawa myjki ultradźwiękowej - 2 szt. zadanie nr 10 - Dostawa myjki ciśnieniowej z podgrzewaczem - 4 szt.
Interne Kennung: Nr sprawy 58/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31131100 Betätiger, 39151200 Werkbänke, 42620000 Drehmaschinen, Bohr- und Fräswerkzeugmaschinen, 34911100 Handwagen, 42995000 Reinigungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa wycinarki wodnej - 1 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki wycinarki wodnej dla RWT Grudziądz – Centrum Serwisowe zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Opisie przedmiotu Zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz z umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. 2. Przed złożeniem oferty w zakresie zadania nr 1, zgodnie z art. 131 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający wskazuje na KONIECZNOŚĆ ODBYCIA WIZJI LOKALNEJ w RWT Grudziądz, ul. Czwartaków 3, 86 - 300 Grudziądz w celu rozpoznania możliwości technicznych montażu we wskazanym pomieszczeniu. Osoba wyznaczona do kontaktów: p. Wojciech Zieliński, tel. 261 483 017. 3. Po przeprowadzonej obligatoryjnej w/w wizji lokalnej w zakresie zadania nr 1 zostanie sporządzony protokół potwierdzający możliwość montażu i pracy urządzeń we wskazanym miejscu. Termin wizji lokalnej należy uzgodnić z RWT Grudziądz 1. RBLog. co najmniej 7 dni przed planowanym terminem wizji lokalnej. Protokół podpisuje Wykonawca, zatwierdza Kierownik RWT Grudziądz. 4. Zamawiający informuje, że w przypadku, kiedy Wykonawca nie odbędzie wizji lokalnej oferta Wykonawcy w zakresie zadania nr 1 zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust.1 pkt 18 ustawy Pzp. 5. Wykonawca w zakresie zadania nr 1 dokona montażu nowo dostarczanych urządzeń oraz uruchomienia. Wykonanie i jego termin realizacji uzgodni z RWT Grudziądz 1. RBLog. na minimum 14 dni przed realizacją. Wszystkie elementy, materiały montażowe, przerobienie/dostosowanie/ wykonanie posadowienia urządzenia dostarcza/wykona Wykonawca na swój koszt. 6. Wykonawca do dnia dostawy (lub w dniu dostawy) zobowiązany jest do przeprowadzenia w miejscu dostawy bezpłatnego szkolenia dla 4 osób (zadanie nr 1) w zakresie określonym w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Z przeprowadzonego szkolenia Wykonawca dostawy sporządzi „Listę z przeprowadzonego szkolenia” i wyda zaświadczenia o ukończonym szkoleniu. Wszystkie materiały szkoleniowe, pomocnicze, eksploatacyjne zapewnia Wykonawca. Wykonawca oświadcza, że koszty szkolenia są wkalkulowane w cenę realizacji Umowy. Jeżeli nie jest możliwe zamontowanie urządzenia oraz przeprowadzenie szkolenia w dniu dostawy, Wykonawca po konsultacji z Odbiorcą/Użytkownikiem ustali nowy termin montażu i szkolenia. Po przeprowadzonym szkoleniu z personelem wskazanym przez Zamawiającego Wykonawca sporządzi protokół poświadczający odbycie szkolenia dla osób w nim uczestniczących i przekaże go Odbiorcy/Użytkownikowi. Do czasu przeprowadzenia szkolenia Umowę uznaje się za niewykonaną, nawet, jeśli pozostały zakres Umowy został wykonany i odebrany przez Zamawiającego.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31131100 Betätiger
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa stołu warsztatowego - 10 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 sztuk stołu warsztatowego dla RWT Grudziądz – Centrum Serwisowe zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Opisie przedmiotu Zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz z umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151200 Werkbänke
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawa stołu elektrotechnicznego - 10 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 sztuk stołu elektrotechnicznego dla RWT Grudziądz – Centrum Serwisowe zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Opisie przedmiotu Zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz z umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 4 - Dostawa grubościówki - 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki grubościówki dla RWT Grudziądz – Centrum Serwisowe zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Opisie przedmiotu Zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz z umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 5 - Dostawa oczkarki pneumatycznej - 1szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki oczkarki pneumatycznej dla RWT Grudziądz – Centrum Serwisowe zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Opisie przedmiotu Zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz z umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 6 - Dostawa tokarko-frezarki - 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki tokarko-frezarki dla RWT Grudziądz – Centrum Serwisowe zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Opisie przedmiotu Zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz z umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42620000 Drehmaschinen, Bohr- und Fräswerkzeugmaschinen
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 7 - Dostawa podnośnika kolumnowego do samochodów ciężarowych (zestaw 6-ciu kolumn) - 2szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk podnośnika kolumnowego do samochodów ciężarowych (zestaw 6-ciu kolumn) - dla RWT Grudziądz – Centrum Serwisowe zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Opisie przedmiotu Zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz z umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 8 - Dostawa wózka do kół pojazdów samochodowych - 2 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk wózka do kół pojazdów samochodowych - dla RWT Grudziądz – Centrum Serwisowe zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Opisie przedmiotu Zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz z umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34911100 Handwagen
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 9 - Dostawa myjki ultradźwiękowej - 2 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk myjki ultradźwiękowej dla RWT Grudziądz – Centrum Serwisowe zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Opisie przedmiotu Zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz z umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. 2. Wykonawca w zakresie zadania nr 9 wykona uruchomienie urządzenia. Wykonanie i jego termin realizacji uzgodni z RWT Grudziądz 1. RBLog. na minimum 14 dni przed realizacją. 3. Wykonawca do dnia dostawy (lub w dniu dostawy) zobowiązany jest do przeprowadzenia w miejscu dostawy bezpłatnego szkolenia dla 2 osób (zadanie nr 9) w zakresie określonym w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Z przeprowadzonego szkolenia Wykonawca dostawy sporządzi „Listę z przeprowadzonego szkolenia” i wyda zaświadczenia o ukończonym szkoleniu. Wszystkie materiały szkoleniowe, pomocnicze, eksploatacyjne zapewnia Wykonawca. Wykonawca oświadcza, że koszty szkolenia są wkalkulowane w cenę realizacji Umowy. Jeżeli nie jest możliwe zamontowanie urządzenia oraz przeprowadzenie szkolenia w dniu dostawy, Wykonawca po konsultacji z Odbiorcą/Użytkownikiem ustali nowy termin montażu i szkolenia. Po przeprowadzonym szkoleniu z personelem wskazanym przez Zamawiającego Wykonawca sporządzi protokół poświadczający odbycie szkolenia dla osób w nim uczestniczących i przekaże go Odbiorcy/Użytkownikowi. Do czasu przeprowadzenia szkolenia Umowę uznaje się za niewykonaną, nawet, jeśli pozostały zakres Umowy został wykonany i odebrany przez Zamawiającego.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42995000 Reinigungsmaschinen
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 10 - Dostawa myjki ciśnieniowej z podgrzewaczem - 4 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk myjki ciśnieniowej z podgrzewaczem - dla RWT Grudziądz – Centrum Serwisowe zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ , w „Opisie przedmiotu Zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz z umowie stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 10