405868-2025 - Ergebnis
Tschechien – Technische Beratung und Konstruktionsberatung – Stavebně-technický průzkum areálu bývalé ZŠ Dukelské
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavebně-technický průzkum areálu bývalé ZŠ Dukelské
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy o dílo na kompletní zajištění stavebně-technického průzkumu hlavní školní budovy, spojovacího krčku a tělocvičny, provedení hydrogeologického a radonového průzkumu přilehlých pozemků v rámci areálu bývalé základní školy Dukelské č. p. 1346 v Příboře v rozsahu dle Požadavků na stavebně technický průzkum, které tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace a Smlouvy o dílo, která tvoří Přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: P25V00001610
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71510000 Standortbegehung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001