405889-2025 - Ergebnis
Polen – Reifen für Kraftfahrzeuge – Postępowanie realizacyjne nr 3 na zakup opon w ramach DSZ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie realizacyjne nr 3 na zakup opon w ramach DSZ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa opon w ramach ustanowionego DSZ dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów nr POST/GEK/CSS/IZK/02258/2024.
Vorherige Bekanntmachung362719-2024
Interne KennungPOST/GEK/CSS/FZR/07356/2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19511200 Luftschläuche
5. Los
LosLOT-0001
TitelPostępowanie realizacyjne nr 3 - Część 1
BeschreibungPostępowanie realizacyjne objęte Dynamicznym Systemem Zakupów pn. "Dostawa opon i dętek w ramach Dynamicznego Systemu Zakupów na okres 24 miesięcy dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów".
Interne KennungPOST/GEK/CSS/FZR/07356/2024 -Część 1
LosLOT-0002
TitelPostępowanie realizacyjne nr 3 - Część 25
Interne KennungPOST/GEK/CSS/FZR/07356/2024 -Część 25
LosLOT-0003
TitelPostępowanie realizacyjne nr 3 - Część 38
Interne KennungPOST/GEK/CSS/FZR/07356/2024 -Część 38
LosLOT-0004
TitelPostępowanie realizacyjne nr 3 - Część 13
Interne KennungPOST/GEK/CSS/FZR/07356/2024 -Część 13