2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odzysku i/lub unieszkodliwiania odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 – frakcja energetyczna z sortowania odpadów komunalnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 191212 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 191211 – frakcja energetyczna z sortowania odpadów komunalnych. Zagospodarowanie odpadów powinno nastąpić w procesie odzysku lub unieszkodliwienia zgodnie z przepisami ustawy o odpadach, w instalacji posiadającej wymagane decyzje administracyjne. Szacunkowa maksymalna ilość odpadów przewidziana do zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy wynosi do 8 000 Mg. Minimalna gwarantowana ilość odpadów, którą Zamawiający przekaże do zagospodarowania w ramach realizacji zamówienia wynosi 1 600 Mg. Zamawiający zastrzega, że rzeczywista ilość odpadów może być mniejsza od wartości szacunkowej, jednak nie mniejsza niż ilość minimalna wskazana powyżej. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu.
Vorherige Bekanntmachung: 236024-2026
Interne Kennung: PN/5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 191212 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 191211 – frakcja energetyczna z sortowania odpadów komunalnych. Zagospodarowanie odpadów powinno nastąpić w procesie odzysku lub unieszkodliwienia zgodnie z przepisami ustawy o odpadach, w instalacji posiadającej wymagane decyzje administracyjne. Szacunkowa maksymalna ilość odpadów przewidziana do zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy wynosi do 8 000 Mg. Minimalna gwarantowana ilość odpadów, którą Zamawiający przekaże do zagospodarowania w ramach realizacji zamówienia wynosi 1 600 Mg. Zamawiający zastrzega, że rzeczywista ilość odpadów może być mniejsza od wartości szacunkowej, jednak nie mniejsza niż ilość minimalna wskazana powyżej. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Rzeczywista ilość przedmiotu umowy wynikać będzie z faktycznych potrzeb Zamawiającego. 2. Rodzaj Odpadu i zasady realizacji umowy 2.1. Odpad – frakcja energetyczna, powstała w wyniku mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych , sklasyfikowana pod kodem odpadu 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty). Odpady są belowane, owinięte drutem i magazynowane na terenie Zakładu. Orientacyjne właściwości odpadu: – postać: baloty, – objętość balotu: ok. 1,5 m3, wymiar kostki 80x120x160 (szer./wys./dł.) – masa balotu: waga selektywny 300-400 kg, waga komunalny 600-700 kg Baloty magazynowane są w żelbetowych, zadaszonych boksach Zamawiającego. Przekazywany odpad nie zawiera odpadów niebezpiecznych. Orientacyjne parametry odpadu: - odpady tworzyw sztucznych, tekstyliów, papieru i innych frakcji nienadających się do recyklingu – wartość opałowa: ok. 12–18 MJ/kg – wilgotność: do ok. 25% – frakcja powyżej 80 mm – udział zanieczyszczeń mineralnych do ok. 10% Podane parametry odpadów mają charakter orientacyjny i mogą ulegać zmianie w zależności od składu odpadów komunalnych kierowanych do instalacji Zamawiającego.
Menge: 8 000 Tonnen