Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: geen.
Verlängerung
Maximale Verlängerungen: 3
Weitere Informationen zur Verlängerung: Daarnaast heeft de provincie de mogelijkheid om de opdracht drie (3) maal met één (1) jaar te verlengen. Er is gekozen voor deze termijn om aan te kunnen sluiten bij de economische levensduur van de apparatuur en de bijbehorende dienstverlening.