2. Verfahren
Verfahren
Titel: Areál kolečkových sportů – Ladronka západ – Projekční činnost
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí služeb projektanta spočívajících ve: a) zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby dle § 7 vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Vyhláška“), vč. zpracování položkového soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, to vše v rozsahu dle vyhlášky č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, ve znění pozdějších předpisů, a to v souladu s dokumentací pro vydání společného povolení (Příloha č. 10 dokumentace zadávacího řízení), b) spolupráci při výběru dodavatele, c) výkonu činnosti autorského dozoru, to vše pro projekt s názvem „Areál kolečkových sportů – Ladronka západ“ na pozemku parc. č. 2552/49 (ostatní plocha), parc. č. 2552/51 (ostatní plocha) v katastrálním území Břevnov. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Areál kolečkových sportů – Ladronka západ – Projekční činnost