406017-2025 - Wettbewerb
Polen – Notfalleinsatzfahrzeuge – Zakup i dostawa ciężkiego wozu strażackiego dla OSP w Świątkach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa ciężkiego wozu strażackiego dla OSP w Świątkach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego, ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego napędem 6x6 z przeznaczeniem dla jednostki OSP w Świątkach
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego, ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego napędem 6x6 z przeznaczeniem dla jednostki OSP w Świątkach.