406076-2025 - Ergebnis
Polen – Militäruniformen – Zakup i dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 zadań ofertowych: Zadanie ofertowe nr 1 – zakup i dostawa ubrania ochronnego wzór 128Z/MON w liczbie 360 kompletów; Zadanie ofertowe nr 2 – zakup i dostawa munduru polowego wzór 124P A/MON w liczbie 700 kompletów; Zadanie ofertowe nr 3 – zakup i dostawa munduru polowego letniego wzór 124L A/MON w liczbie 700 kompletów; Zadanie ofertowe nr 4 – zakup i dostawa munduru polowego tropikalnego wzór 124T A/MON w liczbie 100 kompletów; Zadanie ofertowe nr 5 – zakup i dostawa trzewików wzór 939/MON w liczbie 500 par; Zadanie ofertowe nr 6 – zakup i dostawa koszulobluzy pod kamizelkę ochronną w kamuflażu pustynnym WTU Nr 7/WOBWSM w liczbie 100 sztuk; Zadanie ofertowe nr 7 – zakup i dostawa bluzy ocieplającej wzór 546/MON w liczbie 780 sztuk; Zadanie ofertowe nr 8 – zakup i dostawa koszulki polowej wzór 304A/MON w liczbie 1800 sztuk; Zadanie ofertowe nr 9 – zakup i dostawa bielizny zimowej wzór 507T/MON w liczbie 1800 sztuk; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich zadań określony jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811300 Militäruniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zakup i dostawa ubrania ochronnego wzór 128Z/MON w liczbie 360 kompletów
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich zadań określony jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: zakup i dostawa munduru polowego wzór 124P A/MON w liczbie 700 kompletów
Los: LOT-0003
Titel: zakup i dostawa munduru polowego letniego wzór 124L A/MON w liczbie 700 kompletów
Los: LOT-0004
Titel: zakup i dostawa munduru polowego tropikalnego wzór 124T A/MON w liczbie 100 kompletów
Los: LOT-0005
Titel: zakup i dostawa trzewików wzór 939/MON w liczbie 500 par
Haupteinstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe
Los: LOT-0006
Titel: zakup i dostawa koszulobluzy pod kamizelkę ochronną w kamuflażu pustynnym WTU Nr 7/WOBWSM w liczbie 100 sztuk
Haupteinstufung (cpv): 35113470 Schutzkleidung (Hemden und Hosen)
Los: LOT-0007
Titel: zakup i dostawa bluzy ocieplającej wzór 546/MON w liczbie 780 sztuk
Los: LOT-0008
Titel: zakup i dostawa koszulki polowej wzór 304A/MON w liczbie 1800 sztuk
Los: LOT-0009
Titel: zakup i dostawa bielizny zimowej wzór 507T/MON w liczbie 1800 sztuk
Haupteinstufung (cpv): 18310000 Unterwäsche