See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego są sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych w asortymencie i ilości określonej w Formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do niniejszej SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 136877-2026
Interne Kennung: SZP.2420.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 1 poz.7
Beschreibung: Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Pakiet 1 poz.7
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na podstawie art. 441 Pzp. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia wielkości zamówienia, o ile nie przekroczy ona 40% wartości zamówienia w stosunku do wielkości zamówienia gwarantowanego, określonego w załączniku nr 1 do umowy wraz z przedłużeniem okresu obowiązywania umowy o czas nie dłuższy jednak niż 3 miesiące.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 1 poz.8
Interne Kennung: Pakiet 1 poz.8
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 3 poz.12
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.12
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 3 poz.15
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.15
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 3 poz.16
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.16
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 3 poz.19
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.19
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 3 poz.24
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.24
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 3 poz.34
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.34
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 3 poz.36
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.36
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 4 poz.1
Interne Kennung: Pakiet 4 poz.1
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 4 poz.2
Interne Kennung: Pakiet 4 poz.2
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 4 poz.3
Interne Kennung: Pakiet 4 poz.3
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 4 poz.4
Interne Kennung: Pakiet 4 poz.4
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 4 poz.5
Interne Kennung: Pakiet 4 poz.5
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 4 poz.6
Interne Kennung: Pakiet 4 poz.6
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 4 poz.7
Interne Kennung: Pakiet 4 poz.7
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 4 poz.8
Interne Kennung: Pakiet 4 poz.8
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 4 poz.9
Interne Kennung: Pakiet 4 poz.9
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 4 poz.10
Interne Kennung: Pakiet 4 poz.10
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 4 poz.11
Interne Kennung: Pakiet 4 poz.11
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 4 poz.12
Interne Kennung: Pakiet 4 poz.12
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 5 poz.1
Interne Kennung: Pakiet 5 poz.1
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 5 poz.2
Interne Kennung: Pakiet 5 poz.2
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 5 poz.3
Interne Kennung: Pakiet 5 poz.3
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 5 poz.4
Interne Kennung: Pakiet 5 poz.4
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 5 poz.5
Interne Kennung: Pakiet 5 poz.5
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 6 poz.1
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.1
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 6 poz.2
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.2
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 6 poz.3
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.3
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 6 poz.4
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.4
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 6 poz.5
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.5
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 6 poz.6
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.6
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 6 poz.7
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.7
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 6 poz.8
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.8
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 6 poz.9
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.9
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 6 poz.10
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.10
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 6 poz.11
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.11
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet nr 6 poz.12
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.12
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 6 poz.13
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.13
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet nr 6 poz.14
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.14
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet nr 6 poz.15
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.15
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 6 poz.16
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.16
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 6 poz.17
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.17
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet nr 6 poz.18
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.18
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 6 poz.19
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.19
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet nr 6 poz.20
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.20
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet nr 6 poz.21
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.21
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet nr 6 poz.22
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.22
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet nr 6 poz.23
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.23
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet nr 6 poz.24
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.24
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet nr 6 poz.25
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.25
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet nr 6 poz.26
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.26
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet nr 6 poz.27
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.27
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet nr 6 poz.28
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.28
Los: LOT-0099
Titel: Pakiet nr 6 poz.29
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.29
Los: LOT-0100
Titel: Pakiet nr 6 poz.30
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.30
Los: LOT-0101
Titel: Pakiet nr 6 poz.31
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.31
Los: LOT-0102
Titel: Pakiet nr 6 poz.32
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.32
Los: LOT-0103
Titel: Pakiet nr 6 poz.33
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.33
Los: LOT-0104
Titel: Pakiet nr 6 poz.34
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.34
Los: LOT-0105
Titel: Pakiet nr 6 poz.35
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.35
Los: LOT-0106
Titel: Pakiet nr 6 poz.36
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.36
Los: LOT-0107
Titel: Pakiet nr 6 poz.37
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.37
Los: LOT-0108
Titel: Pakiet nr 6 poz.38
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.38
Los: LOT-0109
Titel: Pakiet nr 6 poz.39
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.39
Los: LOT-0110
Titel: Pakiet nr 6 poz.40
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.40
Los: LOT-0111
Titel: Pakiet nr 6 poz.41
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.41
Los: LOT-0112
Titel: Pakiet nr 6 poz.42
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.42
Los: LOT-0113
Titel: Pakiet nr 6 poz.43
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.43
Los: LOT-0114
Titel: Pakiet nr 6 poz.44
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.44
Los: LOT-0115
Titel: Pakiet nr 6 poz.45
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.45
Los: LOT-0116
Titel: Pakiet nr 6 poz.46
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.46
Los: LOT-0117
Titel: Pakiet nr 6 poz.47
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.47
Los: LOT-0118
Titel: Pakiet nr 6 poz.48
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.48
Los: LOT-0119
Titel: Pakiet nr 6 poz.49
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.49
Los: LOT-0120
Titel: Pakiet nr 6 poz.50
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.50
Los: LOT-0121
Titel: Pakiet nr 6 poz.51
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.51
Los: LOT-0122
Titel: Pakiet nr 6 poz.52
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.52
Los: LOT-0123
Titel: Pakiet nr 6 poz.53
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.53
Los: LOT-0124
Titel: Pakiet nr 6 poz.54
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.54
Los: LOT-0125
Titel: Pakiet nr 6 poz.55
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.55
Los: LOT-0126
Titel: Pakiet nr 6 poz.56
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.56
Los: LOT-0127
Titel: Pakiet nr 6 poz.57
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.57
Los: LOT-0128
Titel: Pakiet nr 6 poz.58
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.58
Los: LOT-0129
Titel: Pakiet nr 6 poz.59
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.59
Los: LOT-0130
Titel: Pakiet nr 6 poz.60
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.60
Los: LOT-0131
Titel: Pakiet nr 6 poz.61
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.61
Los: LOT-0132
Titel: Pakiet nr 6 poz.62
Interne Kennung: Pakiet 6 poz.62
Los: LOT-0133
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0134
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0135
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0138
Titel: Pakiet nr 12
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0141
Titel: Pakiet nr 15
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0142
Titel: Pakiet nr 16
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0143
Titel: Pakiet nr 17
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0149
Titel: Pakiet nr 19 poz.5
Interne Kennung: Pakiet 19 poz.5
Los: LOT-0150
Titel: Pakiet nr 19 poz.6
Interne Kennung: Pakiet 19 poz.6
Los: LOT-0151
Titel: Pakiet nr 19 poz.7
Beschreibung: Dostawy produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 19 poz.7