2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maai- en Groenonderhoud en Calamiteitenbestrijding
Beschreibung: De huidige overeenkomst loopt af en eventuele verlengingen zijn niet mogelijk. Dit is de aanleiding om een nieuwe aanbestedingsprocedure te gaan starten. Het taakstellend budget bedraagt € 18.000.000
Interne Kennung: 2026-Z5240
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: Een procedure waarin de selectie- en gunningsfase twee aparte fases zijn omdat: - De markt met potentiële opdrachtnemers die meedingen met deze Europese aanbesteding naar verwachting relatief groot is - De administratieve last om in te schrijven is voor ondernemers relatief groot. Met een concurrentiegerichte dialoog procedure beoogt WL de administratieve lasten voor ondernemers zoveel mogelijk te beperken door selectie toe te passen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel noord A Maasduinen
Beschreibung: Zie selectieleidraad Tussen € 3.400.000 en € 4.500.000 per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Als optionele scope voor alle percelen geldt: •Bestrijding van invasieve exoten •Baggeren van watergangen, regenwaterbuffers en bij zandvangen en stuwen •Civiel onderhoud: Eenvoudigere civieltechnisch onderhoud, zoals profielonderhoud aan stapelmuren en taluds (herstelwerk) en het doorspuiten van duikers.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel noord B - Pelen
Beschreibung: Zie selectieleidraad tussen € 3.200.000 tot € 4.200.000 per jaar
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel zuid A - Maasplassen en noordelijk deel van Mijnstreek
Beschreibung: Zie selectieleidraad Tussen € 3.000.0000 en € 4.000.000 per jaar
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel zuid B - Heuvelland en zuidelijk deel van Mijnstreek
Beschreibung: Zie selectieleidraad Tussen de € 3.000.000 en € 3.900.000 per jaar
Interne Kennung: 4