Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03419100 Nutzholzerzeugnisse
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Katowicki (PL22A)
Land: Polen
Allgemeine Informationen
Zusätzliche Informationen: WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ PODMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE NA POTWIERDZENIE SPEŁNIENIA WARUNKÓW UDZIAŁU zgodnie z pkt. 4 SWZ. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą (pkt 6 SWZ). Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych.