2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare energie electrica
Beschreibung: Contractul de furnizare energie electrică, în cantitățile maxime estimate, specificate în Caiet de sarcini si în condițiile stabilite în legislatia, normativele si reglementările ANRE în vigoare, încercând astfel asigurarea alimentarii cu energie electrică, începând cu data finalizarii acestei proceduri, a Centrului de Asistenta Medico Sociala cu sediul principal in com. Bacesti, str. Principala Nr.1,Jud. Vaslui si punctul de lucru situat in Comuna Codaesti, str. Stefan cel Mare nr. 246, Jud.Vaslui, energie electrică necesară desfășurării activităților. Cantitatea maxima estimate este de 1300 MWh , respectiv reprezinta cantitatea care se va oferta. Valoarea totală estimată, 1.400.000 lei . Cantitatea de 1300 MWh reprezinta estimari, având la baza consumul anilor trecuti. Aceste cantitati pot fi mai mici sau mai mari, iar autoritatea contractanta va achita doar cantitatea efectiv consumata. • Operatorii economici vor putea solicita clarificari/informatii suplimentare cu maxim 18 zile inainte de data depunerii ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor, cu a 11-a zi in masura în care acestea au fost adresate in termenul stabilit. Se vor respecta prevederile art. 160 din Legea 98/2016, actualizata si ale art. 27 din Anexa la HG 395/2016 actualizata.
Interne Kennung: 16385442/2026/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Contractul de furnizare energie electrică, în cantitățile maxime estimate, specificate în Caiet de sarcini si în condițiile stabilite în legislatia, normativele si reglementările ANRE în vigoare, încercând astfel asigurarea alimentarii cu energie electrică, începând cu data finalizarii acestei proceduri, a Centrului de Asistenta Medico Sociala cu sediul principal in com. Bacesti, str. Principala Nr.1,Jud. Vaslui si punctul de lucru situat in Comuna Codaesti, str. Stefan cel mMare nr. 246, Jud.Vaslui, energie electrică necesară desfășurării activităților. Cantitatea maxima estimate este de 1300 MWh , respectiv reprezinta cantitatea care se va oferta. Valoarea totală estimată, 1.400.000 lei .
Interne Kennung: 1