40616-2026 - Ergebnis
Tschechien – Druckereidienste – Uzavření rámcové dohody na tisk knih
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUzavření rámcové dohody na tisk knih
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody, která bude upravovat rámcové podmínky plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody podle potřeb Zadavatele a platných po dobu trvání rámcové dohody. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou, a to na dobu čtyř (4) let od 1. 8. 2022, příp. od účinnosti rámcové dohody nabude-li účinnosti později, se třemi (3) účastníky.
Interne Kennung22/VZ060
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste
5. Los
LosLOT-0001