See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie poradni ambulatoryjnej opieki specjalistycznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szamotułach w nowoczesny sprzęt medyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego. Przedmiot zamówienia obejmuje 19 części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych i nie ogranicza ilości części, na które Wykonawca może złożyć swoją ofertę. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają formularze asortymentowo – ilościowe stanowiące załączniki nr od 1 do 19 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 244254-2026
Interne Kennung: ZP-381-7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Cystoskop – 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Część 9
Haupteinstufung (cpv): 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen
Los: LOT-0010
Titel: Audiometr wraz z kabiną ciszy z podjazdem dla osób niepełnosprawnych – 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Część 10
Haupteinstufung (cpv): 33121400 Audiometer
Los: LOT-0011
Titel: Zestaw diagnostyczny ścienny – 6 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: Część 11
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0012
Titel: USG do poradni ginekologiczno – położniczych – 3 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Część 12
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0016
Titel: Tablica okulistyczna – 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 16 do SWZ.
Interne Kennung: Część 16
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0017
Titel: Lampa czołowa diodowa – 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 17 do SWZ.
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0019
Titel: Stolik do sprzętu okulistycznego – 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 19 do SWZ.
Interne Kennung: Część 19
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke