2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetworzenie danych i wykonanie zbiorczych ocen jakości powietrza w Polsce na podstawie badań Państwowego Monitoringu Środowiska, wg prawa krajowego i wymagań sprawozdawczości europejskiej w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przetworzenie danych i wykonanie zbiorczych ocen jakości powietrza w Polsce na podstawie badań Państwowego Monitoringu Środowiska, wg prawa krajowego i wymagań sprawozdawczości europejskiej w 2026 roku
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.4.2026.ESJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90731400 Überwachung oder Messung von Luftverschmutzung, 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung, 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przetworzenie danych i wykonanie zbiorczych ocen jakości powietrza w Polsce na podstawie badań Państwowego Monitoringu Środowiska, wg prawa krajowego i wymagań sprawozdawczości europejskiej w 2026 roku.
Haupteinstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90731400 Überwachung oder Messung von Luftverschmutzung, 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung, 80510000 Spezialausbildung