406259-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Usługa ochrony fizycznej obiektów NBP w Zalesiu Górnym i Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa ochrony fizycznej obiektów NBP w Zalesiu Górnym i Warszawie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług ochrony fizycznej obiektów Narodowego Banku Polskiego, niepodlegających obowiązkowej ochronie i niebędących w ewidencji obszarów, obiektów i urządzeń podlegających obowiązkowej ochronie. Wykonawca jest zobowiązany świadczyć usługi w 3 obiektach w: 1) Zalesiu Górnym przy ul. Białej Brzozy 7, 2) Warszawie przy ul. Jasnej 8, 3) Warszawie przy ul. Jasnej 12.
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPO2-JM-241-0207/DB/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001